Karštas vanduo – keletą dienų anksčiau(1)

2010-06-23 09:23

Užvakar didžioji dalis tauragiškių, besinaudojančių centralizuotai tiekiama šiluma, buvo nudžiuginti. Nors UAB Tauragės šilumos tinklai buvo skelbę, jog dėl šilumos tinklų bandymų bei gedimų šalinimų karštas vanduo nebus tiekiamas nuo gegužės 31-osios iki birželio 25-osios, pirmadienio vakarą jau buvo galima mėgautis karšto vandens procedūromis.

– Pasistengėme išpildyti gyventojų lūkesčius – katilus užkūrėme anksčiau. Pirmadienio vakarą Tauragėje beveik visiems gyvenamiesiems namams ir įstaigoms buvo tiekiamas karštas vanduo. Liko sutvarkyti vandens tiekimą tik vienam kitam namui Dariaus ir Girėno, Prezidento bei Miško gatvėse, – „Tauragės kurjeriui“ sakė UAB Tauragės šilumos tinklai direktorius Donatas Simaitis.

Pasak jo, šis šilumos tinklų bandymas ir gedimų šalinimas nebuvo kuo nors ypatingas, atliekant šilumos tinklų profilaktinius bandymus padidintu slėgiu paprastai nustatoma 15–20 įtrūkimų. Šiemet šilumos tinklų profilaktika atsieis apie 200 tūkstančių litų. D.Simaitis teigė, kad tai dar ne viskas, ir vėliau išlenda įvairių gedimų, kuriuos reikia šalinti, nes šilumos tiekimo trasos, kurių yra apie 34 kilometrai, senos, susidėvėjusios.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras