Kapinių prižiūrėtojai – viešas įspėjimas(5)

2010-06-19 11:03

Kapinių prižiūrėtoja Vanda Puidokienė už įtariamai neteisėtą veiklą, apie kurią jau buvo rašyta „Tauragės kurjeryje“, atsipirko tik įspėjimu. UAB „Dunokai“ direktorius Alvydas Lapinis į šią problemą pažiūrėjo kitaip, – jis mano, kad reikėtų didinti duobių kasimo įkainį.

„Tauragės kurjerio“ 36-ojo numerio publikacijoje „Kapo duobėje – aukso kasykla“ rašyta apie tai, kad Papušynės kapinėse dalį duobių kasa „nelegalai“, jog kapinių prižiūrėtoja V.Puidokienė iš gyventojos, paprašiusios, kad būtų iškasta kapo duobė, paėmė 250 litų, o kvitą davė tik už 28 litus – už kastuvų, kopėčių ir kitų priemonių nuomą, nes duobę kasė ne UAB „Dunokai“ darbininkai, o prižiūrėtojos užsakyti „nelegalai“. Birželio 7 dieną Papušynės kapinėse aprašytą situaciją svarstė „Dunokų“ darbo taryba.

Pasak bendrovės direktoriaus A.Lapinio, kadangi nebuvo pateikta jokių kitų įrodymų, tik laikraščio publikacija, o kapinių prižiūrėtoja viską neigė, darbo taryba nusprendė V.Puidokienę viešai įspėti ir perspėti, kad ateityje nepasikartotų panašių faktų, administracijai bausti jos nerekomendavo.

– Konstatuota, kad tokie dalykai žemina mūsų bendrovę ir pačią kapinių prižiūrėtoją. Dabar šios kapinės griežčiau kontroliuojamos, duobes čia kasa mūsų darbininkai, retkarčiais – mirusiųjų artimieji. Kadangi mums ši veikla nuostolinga, prašysime bendrovės valdybos šiek tiek didinti duobių kasimo įkainį. Noriu paprašyti: jei žmonės susidurtų su panašiais faktais, tegu kreipiasi į „Dunokų“ administraciją, nes mes tokių dalykų netoleruojame, imamės atitinkamų priemonių. Jei iškiltų reikalas, prašytume teisėtvarkos pagalbos, – „Tauragės kurjeriui“ sakė A.Lapinis.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras