Pasiūlė pasirūpinti svetimais griuvėsiais(0)

2010-04-20 07:08

Tauragės apskrities valstybinė mokesčių inspekcija šių metų balandžio 1-ąją gavo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus raštą, kad pasirūpintų šiai įstaigai Vytauto gatvėje išnuomotame sklype likusiu apgriuvusiu pastatu.

„Tauragės kurjeryje“ šį mėnesį buvo rašyta, kad 2007 metais šiai įstaigai administraciniam pastatui statyti 99 metams buvo išnuomotas sklypas, kuriame likęs griūvantis buvusių kareivinių pastatas. Šį pastatą be žemės buvo įsigijęs pirmasis miesto meras Jonas Šeputis, tačiau juo nesirūpino. Metų metus nei apskrities, nei savivaldybės už pastatų priežiūrą atsakingi pareigūnai nesugebėjo iš jo pareikalauti, kad pastatu pasirūpintų – jį prižiūrėtų arba nugriautų. Dabar savivaldybė Mokesčių inspekcijai nurodė, kad likęs senas pastatas neatitinka techninių reikalavimų, ir siūlo imtis atitinkamų priemonių. Galima suprasti, kad ši įstaiga griuvenas iš jai išnuomoto sklypo turi pašalinti.

Anksčiau apie tai pakalbintas „Tauragės kurjerio“ Mokesčių inspekcijos viršininkės pavaduotojas Rolandas Ivaščenko sakė, kad jei būtų rengiamasi statyti administracinį pastatą, gal ir griuvenomis būtų pasirūpinta, tačiau užėjus sunkmečiui statybos nutolo. O ką ketinama daryti dabar, kai reikalaujama pasirūpinti griūvančiu svetimu pastatu, į šį klausimą atsakė Mokesčių inspekcijos atstovas spaudai Laimonas Rimkus:

– Tariamės su teisininkais, ką daryti. Kai nuspręsime, atsakysime į savivaldybės raštą, tam dar turime šiek tiek laiko. Kadangi Mokesčių inspekcija Vytauto gatvėje nuomoja 50 arų sklypą, per tvarkymosi talką „Darom 2010“ eisime ten rinkti šiukšlių, grėbti lapų.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras