Deklaruoti pajamas galima ir bibliotekoje(2)

2010-04-27 07:46

Per mėnesį nuo aktyvaus deklaravimo pradžios Tauragės apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (AVMI) Tauragės skyriuje pajamų deklaravimo klausimais apsilankė 2300 tauragiškių. Jie jau pateikė savo pajamų deklaracijas.

Kad gyventojams būtų patogiau ir paprasčiau, savo pajamas jie gali deklaruoti elektroniniu būdu. Neturintieji kompiuterio ar interneto namuose, gali pasinaudoti Tauragės savivaldybės viešąja biblioteka. Ten kiekvieną ketvirtadienį nuo 13 iki 15 valandos gyventojai gali deklaruoti pajamas padedami Tauragės AVMI darbuotojo. Ši paslauga sulaukė paklausos: 90 gyventojų jau pasinaudojo suteikta galimybe. Šį ketvirtadienį Tauragės AVMI darbuotojas taip pat lankysis bibliotekos internetinėje skaitykloje ir padės visiems, norintiems deklaruoti savo pajamas.

– Atsižvelgdami į tai, kad iš nutolusių kaimo vietovių žmonėms ne visada patogu atvykti į mokesčių inspekciją deklaruoti pajamų, jau ne pirmi metai vykstame į viešuosius interneto prieigos taškus, įsikūrusius gyvenviečių bibliotekose, mokyklose. Šiemet bendradarbiaujame ir su kaimo bendruomenėmis, kurių nariams mūsų darbuotojai padeda užpildyti pajamų deklaracijas, – pasakojo Tauragės AVMI viršininkė Laimutė Mačernienė.

Nuo kovo 30 dienos tokių susitikimų metu pajamas deklaravo 165 kaimo bendruomenių gyventojai.

Iš viso per šiuos metus pajamų deklaracijas pateikė daugiau kaip 7400 Tauragės rajono gyventojų.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras