Taryba priėmė optimistinį biudžetą(9)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2009-02-27 08:31

Už rajono savivaldybės 2009 metų biudžetą tarybos nariai balsavo vieningai.

Vakar patvirtintas 2009 metų Tauragės rajono savivaldybės biudžetas. Siūlyta patvirtinti nedeficitinį – 111954,1 tūkstančio litų biudžetą. 2008 metų rajono savivaldybės biudžetas buvo 104677,7 tūkstančio litų, tačiau jo padidėjimas nereiškia, kad šiemet bus galima labiau išlaidauti – biudžetas didėjo dėl to, kad nuo šių metų sausio 10–11 procentų padidinti atlyginimai mokytojams ir kultūros darbuotojams.

 

 

Posėdyje atsižvelgta į Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkės Kristinos Jonušienės siūlymą sunkmečiu daugiau lėšų skirti socialinėms pašalpoms – padidinti iki 100 tūkstančių litų.

Tarybos narys Antanas Stankus, pareiškęs kritinių pastabų, kad nebuvo įgyvendinti pasiūlymai, galėję padėti verslo plėtrai, paskelbė, jog atsistatydina iš Investicijų ir plėtros komiteto pirmininko pareigų. Tarybos narys Sigitas Mičiulis siūlė balsuoti už optimistinį biudžetą, prie jo dar grįžti kovo mėnesį, nes į rajono biudžetą sausį nebuvo surinkta 1,4 milijono litų pajamų. Mero pavaduotojas Pranas Petrošius siūlė įrašyti į protokolą, kad nesurinkus į biudžetą visų lėšų visos biudžeto „eilutės“ būtų finansuojamos ne šimtu procentų.

Nuomonę išsakė ir Tauragės apskrities verslininkų asociacijos pirmininkas Darius Stankus. Jis siūlė parengti ir pesimistinį rajono biudžetą, rengti taupymo programą.

Meras Robertas Piečia teigė, kad kitame Tarybos posėdyje bus prieita prie taupymo programos, pranešė, kad pats atsisakys atlyginimo priedo. Jam pritarė ir vicemeras P.Petrošius. Salėje nuaidėjo kuklūs plojimai. S.Mičiulis siūlė ir Tarybos nariams, kad jie atsisakytų 30 procentų gaunamų pajamų. Biudžetas priimtas vienbalsiai.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras