Postų dalybų užkulisių rajono valdžia neatskleidžia(100)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2009-02-02 10:31

Edita Vaitkutė sako jau metus girdinti gandus, kad Tauragės butų ūkio direktore taps ji. R.Malycho foto

Jau mėnuo, kaip Tauragės butų ūkis nebeturi nuolatinio vadovo. Pareigas palikus ilgamečiam savivaldybės bendrovės vadovui Vidui Čereškevičiui, jo postą laikinai perėmė bendrovės direktoriaus pavaduotoja Edita Vaitkutė. Neoficialiai kalbama, kad būtent jai bus patikėta vadovauti 200 daugiabučių eksploatuojančiam Tauragės butų ūkiui. 

 

 

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Algirdas Mosėjus „Tauragės kurjeriui“ teigė, kad Editos Vaitkutės kandidatūra eiti Tauragės butų ūkio vadovės pareigas svarstyta nebuvo.

– Tai tik gandai. Jokio oficialaus pasitarimo dėl šio klausimo kol kas nerengėme. Žinau tik, kad Edita Vaitkutė išeina atostogų, – kalbėjo A.Mosėjus.

Nuo sausio 1-osios laikinai Tauragės butų ūkiui vadovaujanti E.Vaitkutė „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad jokių pasiūlymų vadovauti bendrovei kol kas negavo.

– Gandų buvo visą laiką ir visokių. Gal jau kokie metai, kaip apie tai šnekama, – kalbėjo E.Vaitkutė.

Kitą savaitę laikinoji bendrovės vadovė teigia ketinanti pailsėti, o ją pavaduos bendrovės direktoriaus pavaduotoja Nijolė Talvienė.

Paklausta, kaip finansinė krizė paveikė Tauragės butų ūkį, E.Vaitkutė sakė kol kas negalinti kalbėti nei apie didelę bendrovės krizę, nei apie pelną – laukiama bendrovės finansinės ataskaitos. Ji turėtų būti aiški vasario 2 dieną.

Kad gyventojams sunkiau sumokėti mokesčius, laikinoji direktorė sako jau pastebėjusi – esą į Tauragės butų ūkį kreipiasi vis daugiau žmonių, nebeišgalinčių laiku sumokėti už paslaugas. Be to, manoma, kad šiemet sumažės daugiabučių kaupiamųjų sąskaitų lėšų, kurios naudojamos kapitaliniams namų remontams.

– Nors iki šiol nė vienas bendrovės darbuotojas dėl etatų mažinimo nebuvo atleistas, ateityje visko gali būti. Jei sumažės darbų, turėsime galvoti apie reorganizaciją, – sakė E.Vaitkutė.

Neofialiomis žiniomis, Tauragės butų ūkio „be penkių minučių“ direktorės E.Vaitkutės vienas pavaduotojų postas gali būti siūlomas buvusiam Tauragės apskrities viršininko pavaduotojui Sigitui Baciuškai. Tačiau ir šis teigia apie naująsias pareigas nieko nežinantis.

– Šiuo metu vis dar atostogauju. Niekas darbo man nesiūlė. Ketinau įsidarbinti savo paties individualioje maitinimo paslaugas teikiančioje įmonėje, tačiau „Sodra“ man išaiškino, kad dirbti savo paties įmonėje negaliu, – „Tauragės kurjeriui“ sakė S.Baciuška.   

Skaityti komentarus (100) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras