Šildymo sezono teks palaukti(5)

2009-10-11 10:44

Kai atvėso orai, ėmė pūsti smarkūs vėjai, pilti lietūs, kristi ledokšniai, tauragiškiai ėmė teirautis, kada bus pradėtas šildymo sezonas, nes paros oro temperatūros vidurkis (tris paras iš eilės ne daugiau kaip 10 laipsnių šilumos) lyg ir atitinka reikalavimus, kad savivaldybės administracija UAB „Tauragės šilumos tinklai“ galėtų duoti nurodymą pradėti šildymo sezoną.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Algirdas Mosėjus, paklaustas, kada Tauragėje bus pradėtas šildymo sezonas, „Tauragės kurjeriui“ atsakė, kad oras šiek tiek atšilo, prognozės taip pat gana geros, todėl ketinama palaukti kitos savaitės.

– Pernai pasidavėme spaudimui, šildymo sezoną pradėjome labai anksti – spalio 10-ąją, po to atšilo, todėl sulaukėme daug priekaištų, kad veltui švaistomos gyventojų ir įstaigų lėšos. Nepaisant to, kad potvarkis dėl šildymo sezono pradžios dar nesurašytas, jei gyventojai pageidauja, jų namui šiluma gali būti pradėta tiekti ir anksčiau, – sakė A.Mosėjus.

Tokiu atveju namas turi būti parengtas šildymo sezonui, o šildymą įjungti turi pageidauti 51 procentas gyventojų. Tačiau kol oficialiai nėra paskelbtas šildymo sezonas, už tą laiką gyventojams nebūtų skaičiuojamos kompensacijos už šildymą.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras