Pradedamas šildymo sezonas(0)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2009-10-13 11:34

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius spalio 9-ąją parašė įsakymą, kad nuo spalio 12 dienos Tauragės rajone pradedamas šildymo sezonas. UAB „Tauragės šilumos tinklai“ direktorius Donatas Simaitis „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad šilumininkai vakar rytą jau buvo visiškai pasirengę tiekti šilumą visiems, besinaudojantiems centralizuotu šildymu. Mokymo ir medicinos įstaigos šildytis galėjo pradėti vakar, visi daugiabučiai paprastai pradedami šildyti per 2–3 dienas nuo šildymo sezono paskelbimo pradžios, nes šildymą turi įjungti daugiabučius eksploatuojančios įstaigos – UAB „Tauragės butų ūkis“, bendrijos.

Pasak „Tauragės šilumos tinklų“ vadovo, šiemet šildymo sezonui šilumininkai pasirengė gerai, šilumos vartotojai sutvarkė 96 procentus šilumos mazgų. Tai buvo konstatuota bendrovės valdybos posėdyje, vykusiame spalio 9-ąją.

D.Simaičio įsitikinimu, šildymo sezono pradžia turėtų apsieiti be didesnių problemų, o šilumos vartotojams jis pažadėjo, kad tik už spalį jie atsiskaitys sena kaina, nuo lapkričio 1-osios šilumos kaina mažės daugiau negu 10 procentų.

Pasikeitę orai ir tvarka, nuo kada turi būti pradėtas šildymo sezonas, ne pirmus metus verčia jį pradėti gerokai anksčiau – spalio pradžioje, tačiau kai kurie šilumos vartotojai ryžtasi kęsti šaltį, kad tik reikėtų mažiau mokėti. Tokia galimybė numatoma savivaldybės administracijos direktoriaus įsakyme – teigiama, kad šilumos vartotojai, nusprendę savo patalpų šildymą pradėti kitu laiku, apie tai šilumininkus privalo informuoti prieš dvi dienas iki sprendimo įgyvendinimo.

Kai kurie Vytauto g. 75 namo gyventojai ir ten įsikūrusių įstaigų vadovai paprašė „Tauragės butų ūkio“, kad šiam namui šiluma būtų pradėta tiekti tik nuo lapkričio 1 dienos. Pakalbinti „Tauragės kurjerio“ jie sakė, kad taip pasielgė dėl to, jog už šio namo šildymą tenka mokėti labai daug, galbūt daugiausiai visoje Tauragėje.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras