Gatvių valytojai skundžiasi tamsa(2)

Karina SĖRIKOVA | karina@kurjeris.lt

2009-10-12 07:00

Ankstų rytą Gedimino gatvėje sutikta valytoja.

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją paskambino nepanorusi prisistatyti gatvių valytoja, dirbanti UAB „Dunokai“. Moteris prašė atkreipti dėmesį į tai, kad gatvių valytojai darbą turi pradėti tarp 5 ir 6 valandos ryto, kai dar visiškai tamsu, ir tai trukdo produktyviam darbui.

 

 

Siekdami išsiaiškinti šią absurdišką situaciją kreipėmės į Tauragės miesto seniūno pavaduotoją Juozą Buikį. Jis prisipažino mažai žinantis apie šią situaciją – daugiau esą žino miesto seniūnas Virginijus Žilius, tačiau šis dabar taisosi sveikatą.

– Mūsų seniūnas yra sustatęs grafiką su „Dunokų“ valdžia ir elektra įjungiama pagal numatytas laiko reles. Deja, daugiau nieko pakomentuoti negaliu, – prisipažino seniūno pavaduotojas.

Komunalines paslaugas teikiančios bendrovės „Dunokai“ miesto valdymo baro meistras Zigmas Šimanauskas buvo nepatenkintas, kad jo darbuotojai problemas aiškintis bando per žiniasklaidą.

– Tegul ateina pas mane – aš jiems viską paaiškinsiu. Tamsoje nėra ko dirbti, tačiau jei jau taip yra, mes jiems būtinai pakeisime darbo valandas, – situaciją pakomentavo Z.Šimanauskas.

Anot meistro, vėlai aušti pradėjo tik prieš savaitę, o kadangi gatvių apšvietimas įjungiamas vėliau negu prieš pradėjus taupyti rajono biudžetą, šiuo metu apie 6 valandą tikriausiai dirbti pasidarė tikrai sunkiau.

„Dunokų“ samdyti valytojai šluoja šaligatvius, dalį kelkraščio, renka šiukšles aplink gyvenamuosius namus, parkuose, aikštėse, karių kapinėse. Šiuo metu „Dunokuose“ dirba apie trylika valytojų. Jie tvarko Vytauto, Bažnyčių, Stoties, J.Tumo-Vaižganto, Dariaus ir Girėno, Jūros, Respublikos, Vasario 16-osios ir kitas gatves, M.Mažvydo alėją, valo tiltą per Jūrą.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras