Vieni streikuoja, kiti švenčia?(10)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-01-22 11:40

R.Malycho foto

– Penktadienį, kai eiliniai žmonės mitingavo prie Seimo rūmų, mūsų rajono valdininkai rinkosi Kultūros rūmuose. Žiūrėjo spektaklį, o po jo kavinėje puotavo. Įdomu už kieno pinigus? – klausė į „Tauragės kurjerio“ redakciją paskambinusi moteris.

 

 

Linksmybes mitingo metu moteris pavadino akibrokštu naujų įstatymų ir mokesčių spaudžiamiems darbo žmonėms.

Ar iš tiesų savivaldybės administracija už valdiškus pinigus susirengė vaišes, pasiteiravome Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Algirdo Mosėjaus. Pasak jo, savivaldybės administracijos darbuotojams spektaklį dovanojo spektaklio režisierius, mero patarėjas Sigitas Kancevyčius. Po spektaklio rajono meras jam įteikė simbolinę dovanėlę su humoro prieskoniu – 100 Rusijos rublių kupiūrą. 

– Po spektaklio vyko ne furšetas, o tik trumpas pasibuvimas. Buvo tik po vyno taurę ir vaisių. Nebuvo linksmybių – nei muzikos, nei šokių. Užtrukome apie 20 minučių. Renginys surengtas vietoje kalėdinio vakarėlio. Savivaldybė praktiškai jo nedengė, – „Tauragės kurjeriui“ aiškino A.Mosėjus.

Tačiau, pasak kavinės savininkės Danguolės Albrechtienės, valdininkai už furšetą dar nesumokėjo. Vakar sąskaita niekam dar nebuvo neišrašyta. Paklausta, kam ją rašys, verslininkė sakė to dar nežinanti – esą apie tai jai turi pranešti savivaldybės atstovai. Anot jos, vienam žmogui pasibuvimas atsieis apie 6–7 litus. 

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras