Vėluoja algos medikams(0)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2009-01-23 09:41

Tauragės apskrities ligoninės slaugytojos skundžiasi negavusios atlyginimų, kurie paprastai būdavo išmokami kiekvieno mėnesio 10 dieną.

– Mes dar negavome atlyginimų, nors paprastai jie būdavo išmokami kiekvieno mėnesio 10 dieną, – „Tauragės kurjerio“ redakcijai paskambinusi guodėsi slaugytoja iš Tauragės apskrities ligoninės.

Pasak moters, algų nesulaukiantys ligoninės personalo darbuotojai skambino pasiteirauti į Klaipėdos apskrities teritorinę ligonių kasą ir ten neva sužinojo, kad atlyginimams pinigai pervesti į ligoninės sąskaitą.

„Tauragės kurjerio“ kalbintas Klaipėdos apskrities teritorinės ligonių kasos direktorius Alfredas Bumblys pripažino, kad dalis pinigų Tauragės apskrities ligoninei dar nepervesta. Direktoriaus teigimu, sutartis su ligonine nėra pažeista, nes joje numatyta, kad už pacientams suteiktas paslaugas ligonių kasa ligoninei lėšas perveda per mėnesį.

– Anksčiau mes lėšas Tauragės apskrities ir kitoms ligoninėms pervesdavome avansu, nelaukdami, kol bus pateiktos sąskaitos. Tačiau dabar nurodyta pinigus ligoninėms pervesti taip, kaip nurodyta ligonių kasų ir ligoninių pasirašytose sutartyse – per mėnesį. Mes nepažeidėme sutarties, o tik nebepervedėme pinigų avansu. Tauragės apskrities ligoninė mums sausio 10 dieną pateikė sąskaitą, kurią privalome apmokėti per mėnesį, iki vasario 10 dienos, – „Tauragės kurjeriui“ sakė A.Bumblys.

Vakar ligoninėje apie trečdalį darbuotojų nebuvo gavę atlyginimo už gruodį. Pasak Reginos Norušienės, ligoninės vyriausiosios buhalterės, taip pat nebuvo išmokėti ir atostoginiai.

– Ligonių kasa nuolat perveda po dalį lėšų, todėl mes taip pat pamažu pinigus išmokame darbuotojams. Tikiuosi, iki savaitės pabaigos algas gaus visi ligoninės darbuotojai, – „Tauragės kurjeriui“ sakė R.Norušienė.

Pasak buhalterės, sausio mėnuo yra pereinamasis, kai ligonių kasa nebesumoka už suteiktas paslaugas avansu. Tačiau jau kitą mėnesį, anot R.Norušienės, atlyginimų išmokėjimo laikas turėtų susinormalizuoti.

Irmantas Mockus, Tauragės apskrities ligoninės direktorius, taip pat tikino, kad algos darbuotojams vėluoja dėl to, jog pinigų neperveda Ligonių kasa. Pasak direktoriaus, darbuotojams apie tai nebuvo pranešta, tačiau „visiems, kas klausia, apie tai yra pasakoma“.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras