Vadovo kėdė dar laisva(45)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2009-01-14 14:50

Kas pakeis ilgametį Tauragės butų ūkio direktorių Vidą Čereškevičių, dar neaišku.

Nuo metų pradžios direktoriaus postą palikus buvusiam Tauragės butų ūkio direktoriui Vidui Čereškevičiui, iki šiol įmonė neturi nuolatinio vadovo, o savivaldybė dar nė nepaskelbė konkurso šiai vietai užimti. Tvyrančią nežinomybę dėl to, kas užims šį postą, audrina gandai.

 

 

Vidas Čereškevičius, pasak Algirdo Mosėjaus, Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus,atleistas tarpusavio susitarimu. A.Mosėjaus teigimu, posto buvęs direktorius nusprendė atsisakyti dėl savo amžiaus ir sveikatos problemų. Jo prašymas buvo patenkintas ir išmokėta išeitinė kompensacija. Administracijos direktorius „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad V.Čereškevičiui išmokėta keturių jo atlyginimų dydžio išmoka, kuri sudarė apie 10 tūkstančių litų.

Šiuo metu Tauragės butų ūkiui laikinai vadovauja įmonės direktoriaus pavaduotoja Edita Vaitkutė. „Tauragės kurjeriui“ A.Mosėjus sakė, kad konkursas dėl laisvos darbo vietos dar nepaskelbtas ir dar neaptarta, kokius reikalavimus kelti būsimiems kandidatams. A.Mosėjus teigė, kad savivaldybėje šiuo metu yra svarbesnių darbų, kuriuos būtina atlikti kuo greičiau. Administracijos direktorius taip pat dar nežinojo, kokie reikalavimai bus keliami kandidatams ir tik žurnalisto paklaustas svarstė, ar bus reikalaujama iš kandidato, kad jis turėtų aukštąjį išsilavinimą. Pasak A.Mosėjaus, konkursas bus skelbiamas laikantis Akcinių bendrovių įstatymo.

Kai net savivaldybėje dar nežinoma, kokie reikalavimai bus keliami kandidatams, dėl jų mieste jau sklando gandai. Vienas jų – kad savivaldybė Tauragės butų ūkio vadovo kėdę yra numačiusi Leonui Leikui, Tauragės apskrities viršininko administracijos Turto valdymo ir bendrųjų reikalų skyriaus vedėjui.

A.Mosėjus tokius gandus neigia. Pasak administracijos direktoriaus, savivaldybė negali vienam ar kitam kandidatui numatyti vietos, nes į pareigas naujasis vadovas bus paskirtas konkurso būdu.

Laikinai įmonei vadovaujanti E.Vaitkutė būsimame konkurse dėl įmonės vadovo kėdės „Tauragės kurjeriui“ sakė neketinanti dalyvauti.

- Man pakanka darbo ir dabartinėse, vadovo pavaduotojos pareigose, todėl ir būsimame konkurse neketinu dalyvauti, - sakė E.Vaitkutė.

Ji taip pat sakė laukianti, kad konkursas įvyktų kuo greičiau ir ateitų dirbti naujasis vadovas. Laukimo priežastimi E.Vaitkutė įvardijo tai, kad įmonei reikia naujų idėjų. Ji taip pat neigė gandus, kad naujuoju įmonės vadovu numatyta paskirti L.Leikų.

L.Leikus „Tauragės kurjeriui“ sakė ketinantis pretenduoti į Tauragės butų ūkio vadovo postą. Jis sakė ketinantis dalyvauti konkurse ir išmėginti savo jėgas naujoje darbo srityje. Valdininko teigimu, jis turi aukštąjį prekybininko išsilavinimą – tarybiniais metais yra baigęs Maskvos kooperacijos institutą, kuriame studijavo ne maisto prekių prekybos organizavimą.

Skaityti komentarus (45) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras