Vytauto stadionas ruošiamas rekonstrukcijai(11)

2009-08-07 11:41

Tikimasi, kad Vytauto stadionas pasikeis už Europos Sąjungos lėšas.

Tauragės rajono savivaldybė skelbia supaprastintą konkursą Vytauto stadiono rekonstrukcijos techninio projekto ekspertizei atlikti. Bendroji projekto ekspertizė turės būti atlikta per 10 dienų po sutarties pasirašymo.

 

 

Anot Gedimino Sakalausko, Tauragės sporto centro vadovo, parengiamieji stadiono rekonstrukcijos projektavimo darbai jau vyksta ne vieną mėnesį, o paskelbtas vertinimo konkursas rodo, kad jie jau baigiami. G.Sakalausko teigimu, Vytauto stadiono rekonstrukcijai tikimasi gauti apie 2,3–2,7 milijono litų. Tačiau Sporto centro vadovas teigia, kad projektuotojai numatė darbų, kurie gali kainuoti kur kas daugiau – iki 4 milijonų litų.

– Jeigu darom, darykim gerai – su bėgimo takeliais, gera automobilių stovėjimo aikštele, kad atitiktų visus šiuolaikinius reikalavimus, – savo nuomonę apie rekonstrukciją „Tauragės kurjeriui“ išsakė G.Sakalauskas.

Pasak jo, kai bus skaičiuojama, kiek kainuos suprojektuoti darbai, tada ir bus galima nuspręsti, ko taupant atsisakyti. Tačiau kada Vytauto stadione prasidės darbai, G.Sakalauskas neprognozavo.

– Po projekto ekspertizės dar turės būti atliekami sąmatiniai skaičiavimai, kiti su projektu susiję darbai. Būtų labai gerai, jei darbai prasidėtų vėlų rudenį. Tačiau gali nutikti ir taip, kad viskas pajudės tik pavasarį, – sakė G.Sakalauskas.

Algirdas Mosėjus, Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius, „Tauragės kurjeriui“ sakė, jog tikimasi, kad projekto ekspertizė nekainuos daugiau kaip 30 tūkstančių litų. Ją atlikti būtina todėl, kad ekspertai įvertina visus projekte numatytus darbus ir išsiaiškina, ar visi jie atitinka Europos Sąjungos projektų keliamas sąlygas, taip pat patikrina, ar visi darbai galės būti finansuojami iš ES projektams skirtų lėšų.

Ekspertizę atlikti ketinantieji specialistai bus atrinkti rugpjūčio 12 dieną. Pagrindinis pretendentų vertinimo kriterijus – pasiūlyta mažiausia kaina.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras