Taupydamas biudžeto lėšas meras eina nemokamų atostogų(6)

Kostas MAČIONIS

2009-08-24 11:00

Meras Robertas Piečia pasiprašė leisti jį atostogauti nemokamai.

Ketvirtadienį Tauragės savivaldybės tarybos posėdyje 23 jame dalyvavę Tarybos nariai apsvarstė 20 planuotų ir porą papildomų klausimų. Vienas svarbiausių posėdžio klausimų – nemokamos mero atostogos.  

 

 

Iš pareigų pasitraukė mokyklos direktorius

Meras Robertas Piečia savivaldybės ir Tarybos vardu pasveikino Europos jaunučių krepšinio vicečempioną ir naudingiausią čempionato žaidėją Taurą Jogėlą. Gėlių puokštės įteiktos ir T.Jogėlos tėvams, ir treneriams.

Šalių susitarimu, išmokant šešių mėnesinių vidutinio atlyginimo dydžio kompensaciją, nuo spalio 14 d. iš Tauragės „Aušros“ pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigų atleistas Edvardas Kochas. Pasak mero, E.Kochas paprašė jį atleisti dėl sveikatos problemų.

Tauragės „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos direktorės prašymu reorganizuotas šiai mokyklai pavaldus vaikų darželis. Lopšelis-darželis nuo šiol vadinsis „Kodėlčiaus“ vardu.

Taryba patvirtino savivaldybės biudžeto lėšomis įsigytos profilaktinės vakcinos prieš žmogaus papilomos virusą (ŽPV)naudojimo tvarkos aprašą. Aprašo esmė – kad profilaktinei vakcinacijai, kuriai planuojama naudoti Tauragės rajono savivaldybės biudžeto lėšomis įsigytą nemokamą vakciną, šeimos arba gydantis gydytojas privalės atrinkti mergaites ir merginas iš rizikos šeimų, kuriose moterys serga arba sirgo ligomis, sukeltomis ŽPV. Speciali komisija pateiks išvadą Tauragės rajono asmens sveikatos priežiūros įstaigai apie galimybę atlikti Tauragės rajono gyventojoms profilaktinę vakcinaciją prieš ŽPV savivaldybės biudžeto lėšomis.

 

Nubrėžtos seniūnaitijų ribos

 

Sprendimo projektas, kurį Taryba patvirtino iš trečio karto, – Tauragės rajono savivaldybės seniūnijų seniūnaitijų sudarymas ir jų teritorijų patvirtinimas. Dėl aplaidžiai seniūnijų pateiktų duomenų į tvirtinamų seniūnaitijų sąrašus nebuvo įtraukta nemažai gatvių ir gyvenviečių. Matyt, šįkart seniūnijos padirbėjo atsakingiau ir pateikė kur kas tikslesnius duomenis. Agituodamas priimti sprendimą, meras sakė:

– Mums gali nepatikti įstatymai, tačiau nevykdyti jų mes neturime teisės.

 

Meras taupyti pradeda nuo savęs

 

Pasak mero R.Piečios, siekdamas taupyti rajono biudžeto lėšas ir suprasdamas, kad dėl Lietuvą apėmusio sunkmečio tokia „akcija“ neišvengiama visose rajono biudžetinėse įstaigose, jis pateikė Tarybai prašymą dėl nemokamų atostogų suteikimo. Taryba nusprendė suteikti merui 14 kalendorinių dienų nemokamų atostogų nuo rugsėjo 7 iki 20 d.

 

Perskirstė lėšas

 

Iš Tauragės rajono savivaldybės administracijos daugiabučių namų renovavimo programos 15000 Lt skirta Skaudvilės bendruomenės centrui – patalpų remontui.

Iš Tauragės rajono savivaldybės administracijos Tauragės ir Skaudvilės miestų aikštelių ir įvažiavimų į viešosios paskirties ir daugiabučių namų kiemus, asfalto dangų remonto ir statybos darbams atlikti programos 15000 Lt skirta Skaudvilės seniūnijai (šaligatviui įrengti Upynos g.).

 

Patvirtinta lopšelio-darželio direktorė

 

Lina Kymantienė paskirta eiti Tauragės lopšelio-darželio „Kodėlčius“ direktorės pareigas. L.Kymantienė laimėjo savivaldybės skelbtą konkursą šioms pareigoms eiti. Pasak direktorę pristačiusio Švietimo skyriaus vedėjo Egidijaus Šteimanto, kandidatė į direktorius konkurse surinko 146 balus iš 150 galimų.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras