Sena automobilių parkavimo problema paaštrėjo(10)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2009-11-19 08:58

Automobilių parkavimas daugiabučių kiemuose tapo rimta problema.

Tai, kad Ateities tako gyventojai grįžę po darbo namo neturi kur nakčiai pastatyti savo automobilių – sena, daug kartų aprašyta problema. Jau esame rašę, kad neturėdami kur pastatyti savo keturračio turto jo savininkai rudenį ir žiemą mašinas palieka Žalgirių gimnazijos sporto stadiono pakraštyje. Tačiau ten automobilius palikę jų savininkai ne tik gali būti nubausti policijos pareigūnų, bet ir rasti juos suniokotus ir apvogtus.

 

 

Anot aplinkinių gyventojų, per trumpą laiką šiame stadione buvo apvogti ir suniokoti trys automobiliai. Ketvirtadienį išdaužtą automobilio lango stiklą rado Ateities tako 1-ojo namo gyventojas. Vyras sakė trečiadienio vakare neradęs vietos automobiliui pastatyti nei prie savo, nei prie aplinkinių daugiabučių.

– Apsukau ratą apie daugiabučius ir pastačiau stadione. O ką reikėjo daryti? Ryte jau iš tolo pastebėjau išdaužtą mašinos stiklą. Viduje neberadau įrankių baldams surinkti, muzikinių garso kolonėlių, stiprintuvų. Neėmė tik magnetolos, nes skalę buvau pasiėmęs su savimi. Esu pagalvojęs, kad vieną kartą apvogs ir mano automobilį, tačiau garažo neturiu. Dar gerai, kad vagys nesugadino automobilio salono, – kalbėjo nukentėjusysis.

„Citroen Xantia“ automobilyje apsaugos signalizacijos nebuvo. Pasak apvogto automobilio savininko, tą naktį mikrorajone buvo apvogtas ir jo draugo automobilis.

Tuo metu, kai kalbėjomės su nukentėjusiuoju, pro šalį dviračiu važiavęs pagyvenęs vyras dėl vagysčių kaltino miesto valdžią, kuri nakčiai išjungia šviesą, taip pat – aplinkinių gyventojų abejingumą. Esą gretimų daugiabučių gyventojai, išgirdę įtartiną triukšmą, turėtų paskambinti į policiją.

Trečiadienio naktį iš Gedimino gatvės bandyta pavogti automobilį „Audi 100“. Jo savininkas rado sugadintas automobilio dureles ir prietaisų skydelį. Tą pačią naktį Moksleivių alėjoje buvo pavogtas senučiukas „VW Golf“. Ketvirtadienio ryte du automobiliai „Seat Toledo“ ir „Renault Laguna“ rasti be ratų Tarailių gatvės automobilių stovėjimo aikštelėje. Tą patį rytą Rytų gatvėje pastebėta, kad iš prie namo stovinčio vilkiko „Renault Premium“ pavogti akumuliatoriai ir sugadinti prijungimo laidai.

Kiek anksčiau sporto stadione prie Žalgirių gimnazijos nuo vieno automobilio buvo pavogti ratai, o dar viena mašina liko be ratų, veidrodėlio, be to, buvo sudaužyti kone visi šio automobilio stiklai. Trumpai tariant, vagiama viskas, ką įmanoma nuo automobilio nuimti ar nusukti. Pasak Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojo, kuruojančio kriminalinių nusikaltimų tyrimą, Eugenijaus Motiekaičio, kadangi nuo lapkričio 10 dienos privaloma vasarines padangas pasikeisti į žiemines, galima tikėtis dar daugiau ratų vagysčių. Tačiau pareigūnas paneigė „Tauragės kurjerio“ pastebėjimą, kad pastaruoju metu tokių nusikaltimų pagausėjo. Pagausėjimu esą būtų galima pavadinti, jei per naktį būtų apvogti po 2–3 automobiliai. E.Motiekaitis tikisi, kad pavyks sulaikyti automobilius niokojančius asmenis.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras