Remontus tikisi baigti netrukus(0)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2009-11-14 13:50

Martyno Mažvydo gatvės rekonstrukciją tikimasi baigti iki ateinančio mėnesio pradžios.

Iki gruodžio tikimasi baigti bent dviejų Tauragės gatvių rekonstrukciją. Naujais šaligatviais ir važiuojamąja dalimi galės džiaugtis Martyno Mažvydo gatvės gyventojai. Taip pat naujais šaligatviais ir nauja gatvės danga bus galima vykti į Butkelius ir Taurus.

 

 

Juozas Buikys, Tauragės miesto seniūno pavaduotojas, „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad Martyno Mažvydo gatvėje dirbantys įmonės „Lemminkainen-Lietuva“ darbuotojai planuoja, kad iki gruodžio pradžios ten darbai bus baigti. Šiuo metu jau nutiesta apie du trečdalius gatvės.

Martyno Mažvydo gatvėje iš naujo tiesiama važiuojamosios dalies danga, klojami nauji šaligatviai. Gatvėje rengiama nauja lietaus kanalizacijos sistema, statomi nauji gatvių apšvietimo stulpai. Kartu su šaligatviais rengiami ir dviračių takai. Tikimasi, kad iki gruodžio pavyks išasfaltuoti visą gatvę.

Martyno Mažvydo gatvės rekonstrukcija finansuojama iš Europos Sąjungos lėšų. Visi darbai kainuos apie milijoną litų.

Rekonstrukcija pradėta ir dar vienoje Tauragės gatvių. Taip pat iki gruodžio tikimasi suremontuoti dalį Dariaus ir Girėno gatvės, einančios nuo Vasario 16-osios gatvės iki tilto per Jūrą. Pasak J.Buikio, planuojama, kad šioje atkarpoje bus įrengta nauja lietaus kanalizacijos sistema, nutiesti nauji šaligatviai ir naujai išasfaltuota gatvė.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras