Ministro R. Palaičio pastebėjimai Tauragėje (atnaujinta)(5)

2009-03-30 09:09

R.Malycho foto

Šiandien, kovo 30 d. vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis lankosi Tauragės apskrityje, kur susitiks su Tauragės apskrities policijos komisariatų ir nuovadų vadovais, Tauragės rajono savivaldybės ir administracijos vadovais, dalyvaus Regiono plėtros tarybos posėdyje bei Tauragės apskrities viršininko administracijoje susitiks su administracijos padalinių bei savivaldybių vadovais, apskrityje reziduojančių valstybės institucijų padalinių vadovais, policijos, pasienio ir priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų atstovais.

 

 

Vizitą po Tauragės apskritį ministras R. Palaitis tęsė Tauragės vyriausiajame policijos komisariate (VPK), kur susitiko su apskrities policijos komisariatų vadovais, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos Tauragės skyriaus vadovu Virgilijumi Kulikausku, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės vadu Zenonu Žymančiumi, Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovais, apžiūrėjo policijos komisariato budėtojų dalį, bendravo su dirbančiais pareigūnais.

Tauragėje gyvena 31 tūkst. gyventojų, miesto gyvenimą stebi 11 vaizdo kamerų. Nusikalstamumas Tauragėje, lyginat su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, padidėjo 2,3 proc., arba 8-mis nusikalstamomis veikomis. Dominuojantys nusikaltimai – turtinio pobūdžio.

"Pinigų mažėja, o padaryti už tuos pačius reikia daugiau, todėl prašau supratimo, susitelkimo ir kuo geresnės tarnybų darbo koordinacijos. Jei visa tai pavyks įvykdyti, nusikalstamumas, tikiuosi, bus suvaldytas", – sakė ministras R. Palaitis. Kaip tik tokio darbo rezultatai ir buvo pristatyti ministro susitikimo su pareigūnais Tauragės VPK metu. Kaip įvardijo patys pareigūnai, jei kiekviena tarnyba dirbtų atskirai ir veiksmai nebūtų koordinuojami, šiandien kalbėtume apie galimą žalą, o ne apie tarnybų bendro darbo rezultatus.

VSAT Pagėgių rinktinės vadas Zenonas Žymančius pasidžiaugė, kad šiemet, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, tris kartus sumažėjo kontrabandos apimtys bei tris kartus mažiau užfiksuota nelegalių sienos kirtimo atveju. Pasak Z. Žymančiaus, šie rodikliai rodo visų tarnybų bendro darbo rezultatus. Pasak jo, visą paskesnę kovą su kontrabanda, kai jau ji pergabenama per pasienio ruožą, galima vadinti pareigūnų darbo broku. Pagėgių rinktinės pasieniečiai pasidžiaugė nuo pernai pradėjusiu veikti už Šengeno priemonės programos lėšas įsigytu skaitmeniniu ryšiu, transporto priemonėmis, tačiau prašė ministrą nepamiršti, kad visa tai susidėvinčios priemonės, kurias nuolat reikia atnaujinti.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras