Internetas: dirba ir mirusieji(3)

2009-03-18 07:42

Ieškantieji informacijos apie Tauragės rajono ir apskrities valdininkus internete nustebę. Pavyzdžiui, galima sužinoti, kad Tauragės apskrities viršininko administracijoje dirba net mirusieji.

 

„Valstybe.com“ skelbiasi, kad šis interneto puslapis yra Lietuvos valstybinių institucijų duomenų bazė internete. Interneto puslapį administruojanti UAB „Rinkos sprendimai“ informuoja, kad įmonė administruoja dar vieną portalą „eurovalstybe.lt“. Abu šie portalai panašūs ne tik vizualiai – juose skelbiama ir ta pati informacija. Tačiau informacijos patikimumas – abejotinas. Tiek viename, tiek kitame portale skelbiama, kad Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotojas yra Raimondas Matemaitis, o rajono savivaldybės administracijos direktoriumi tebedirba beveik prieš metus šio posto netekęs Kęstutis Balašaitis.

Daug neteisingos informacijos ir apie apskrities viršininko administracijoje dirbančius valdininkus. „Valstybe.com“ skelbia, kad jau apie trejetą metų apskrities viršininko administracijoje nebedirbanti Saliamona Černiauskaitė vis dar yra Turto ir personalo skyriaus specialistė. Pagal šį portalą Tauragės apskrities viršininko administracijos Turto ir personalo skyriaus vedėjas vis dar tebėra Leonas Leikus, o Rolandas Ivaščenko – Apskaitos ir finansų departamento vyriausiasis specialistas, nors seniai dirba Tauragės apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Didžiausiu akibrokštu galima pavadinti „eurovalstybe.lt“ ir „valstybe.com“ skelbiamą informaciją, kad Tauragės apskrities viršininko administracijoje dirba Bronė Jancevičienė. Ši moteris prieš kelerius metus žuvo nelaimingo atsitikimo metu.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras