Europos pinigai padės atnaujinti pastatus(0)

2009-05-31 10:46

Tauragės apskrities viešiesiems pastatams renovuoti paskirstyta apie 10 milijonų litų. Šie pinigai skirti iš Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšų.

Iš viso rekonstrukcija bus atlikta penkiuose visuomeninės paskirties pastatuose. Iš penkių finansuojamų objektų darbai jau pradėti Šilalės rajono ligoninėje ir Adakavo pensionate. Šilalės rajono ligoninės renovacijai skirta 3,7 milijono litų, Adakavo pensionatui – 832 tūkstančiai litų.

Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokykla „Modulis“, Šilalės ir Pagėgių savivaldybės dar teberengia rekonstrukcijos techninius projektus. Sporto mokyklos salės pastatui ir inžinerinei sistemai renovuoti skirta 1,9 milijono litų. Šie iš Europos Sąjungos struktūrinės paramos fondų skirti pinigai bus panaudoti pastatui šiltinti, langams keisti, energetinėms sistemoms modernizuoti bei kitoms energijos taupymo priemonėms diegti.

Už gautus 999 tūkstančius litų Pagėgių savivaldybės pastato rekonstrukcijai tikimasi rekonstruoti išorinius atitvarus. Šilalėje už 2,1 milijono norima rekonstruoti visą savivaldybės pastatą.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras