Pakvipo algų mažinimu(10)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2009-06-11 10:32

Neseniai vartus atvėrusio sąvartyno darbuotojams  gresia atlyginimų mažinimas. R.Malycho foto

Ketvirtadienį posėdžiavusi Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro (TRATC) valdyba ketina imtis kardinaliai taupyti šios įstaigos išlaikymui skirtas lėšas. Siūloma trečdaliu mažinti atlyginimų fondą, o naujojo Leikiškių sąvartyno vedėją palikti dirbti tik puse etato.

 

 

Leonas Leikus, TRATC direktorius, turėtų labiausiai pajausti taupymą, nes jo atlyginimą ketinama nuo 5600 litų sumažinti iki 4700 litų. Iki šiol direktorius „į rankas“ gaudavo apie 4100 litų. Po atlyginimų mažinimo jo gaunama alga sumažėtų iki maždaug pusketvirto tūkstančio litų.

Centro valdyba siūlo mažinti atlyginimus ir kitiems darbuotojams bei „karpyti“ etatus. Posėdžio metu svarstyta, kad naujojo Leikiškių sąvartyno vedėjas galėtų dirbti tik pusę darbo dienos. L.Leikus „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad vedėjo darbas puse etato nebūtų labai tinkamas variantas, kadangi tada jis darbe būtų tik pusę dienos.

– Tačiau tik vedėjas yra kompetentingas prižiūrėti sąvartyno vandens valymo įrenginius, kurie dirba ištisai, – sakė TRATC direktorius.

Kol kas dar galutinai nenuspręsta, ar atlyginimai bus mažinami taip, kaip pasiūlė valdyba. Su šiais siūlymais turi susipažinti TRATC stebėtojai – visų Tauragės apskrities savivaldybių merai. Vėliau jie savo siūlymus vėl teiks valdybai, kuri ir tars paskutinį žodį dėl TRATC darbuotojų algų. L.Leikus viliasi, kad atlyginimų sumažinimas bus laikinas – kol bus įvesta visuotinė rinkliava už šiukšles. Šio sprendimo priėmimas atidėtas iki šių metų pabaigos.

Iš viso TRATC dirba 22 darbuotojai, iš jų 11 – administracijoje. Po kelis darbuotojus yra ir visuose apskrities rajonuose.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras