Negali garantuoti, kad lubos vėl neįgrius(1)

Karina SĖRIKOVA | karina@kurjeris.lt

2009-06-10 08:25

Lubos greičiausiai įlinko dėl nekokybiškų lubų plokštes prilaikiusių sankabėlių.

Gegužės 13 dieną ties paradinėmis Tauragės rajono viešosios bibliotekos durimis įlinko lubos. Pavojus, kad bibliotekos darbuotojams ir jos lankytojams ant galvų gali užkristi lubų apdailos plokštės ir kitos konstrukcijos, buvo greitai išsklaidytas – ant paradinių bibliotekos durų nedelsiant atsirado užrašas, jog į pastatą galima patekti tik iš kiemo pusės. „Tauragės kurjeris“ pasidomėjo, ar visi bibliotekos pastato renovacijos defektai ištaisyti.

 

 

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Algirdas Mosėjus laikraščiui tvirtino, kad gegužės 13-ąją pasirodęs pastato renovacijos brokas ištaisytas gegužės 16 dieną. Administracijos direktorius apgailestavo, jog negali garantuoti, kad panašus incidentas nepasikartos.

– Gegužės 16 dieną atvykus statybų bendrovės „Struktūra“ atstovams, buvo išardytos lubos ir išsiaiškinta, kodėl jos įlinko. Pasirodo, kaltos trūkusios lubų plokštes prilaikiusios sankabėlės. Manome, jog tai nebuvo gamybinis brokas, tai statybinės produkcijos defektas. Ar nepasikartos panašus įvykis, deja, negalime pasakyti – negalime patikrinti, ar nėra ir daugiau brokuotų sankabėlių, reiktų išardyti visas lubas. Tačiau visko gali pasitaikyti, kadangi statybų produkcija buvo įsigyta iš trečiųjų šalių, – teigė A.Mosėjus.

Nors lubų remonto darbai užtruko vos valandą ir nieko nekainavo, Tauragės rajono viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja Danutė Tauginaitė apgailestauja, kad tai jau antras statybinis brokas.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras