Kas taps apskrities viršininko administracijos likvidatoriumi?(2)

Kostas MAČIONIS

2009-06-22 11:09

Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) Tauragės skyriaus pirmininkė Irena Ričkuvienė palieka Tauragės apskrities viršininko postą ir ketina dirbti Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio patarėja.

Šį faktą trečiadienį grįždama iš Vyriausybės posėdžio telefonu patvirtino pati Irena Ričkuvienė:

 - Kol kas Vyriausybės nutarimas dar nėra paskelbtas, bet Vyriausybė svarstė ir pritarė nutarimo projektui, kuriuo birželio 26 dieną mane atleidžia iš Tauragės apskrities viršininko pareigų dėl atsistatydinimo savo noru. O dėl naujų pareigų, tai Vyriausybės kancleris posėdžio metu pasakė, kad viskas suderinta. Esu palikusi prašymą vidaus reikalų ministrui Raimundui Palaičiui ir jei niekas nesikeis, nuo liepos 29 dienos turėčiau pradėti dirbti ministro patarėja.

Nors ir išvyksta dirbti į sostinę, I.Ričkuvienė LiCS Tauragės skyriaus palikti neplanuoja ir kol skyriaus nariai ja pasitikės, žada likti jo pirmininke.

Antradienį vykusiame Liberalų ir centro sąjungos Tauragės apskrities koordinacinės tarybos posėdyje svarstyta, kam atiteks apskrities viršininko vieta. Tarybai apskrities skyriai pasiūlė du kandidatus: tauragiškį verslininką UAB „Alantas" vadovą Juozą Kniukštą ir Šilalės LiCS skyriaus pirmininką Raimundą Vaitiekų. Konkretaus sprendimo taryba nepriėmė ir išsiskirstė palikusi šį klausimą spręsti LiCS valdybai, kuri, preliminariais duomenimis, turėtų rinktis birželio 29 dieną.

Pasak šilališkio R.Vaitiekaus, apskrities viršininko postas sutvirtintų LiCS Šilalės skyriaus pozicijas prieš rudenį vyksiančius rinkimus į Seimą Šilalės-Šilutės vienmandatėje apygardoje. Seimo nario vieta atsilaisvino, kai į Europos Parlamentą buvo išrinktas šioje apygardoje rinkimus laimėjęs socialdemokratas Zigmantas Balčytis.

Pasak partijos pirmininko Artūro Zuoko, abu kandidatai į Tauragės apskrities viršininko postą geri ir stiprūs, todėl valdybai nebus lengva apsispręsti.

- Viską lems balsavimas. Pats asmeniškai dar nesu apsisprendęs, kurį kandidatą palaikysiu valdybos posėdyje. Kita vertus - svarbi vidaus reikalų ministro pozicija, nes visų pirma jis teiks kandidatūrą premjerui. Apskrities viršininko pozicija yra trumpalaikė ir atėjimas į šią poziciją reikštų vieną - likviduoti šią įstaigą, - „Tauragės kurjeriui" kalbėjo A.Zuokas.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras