Sulaukėme šildymo sezono pabaigos(0)

Karina SĖRIKOVA | karina@kurjeris.lt

2009-04-10 14:03

Gyventojai džiaugiasi ne tik, kad šilta, bet ir kad nebereikės mokėti už šildymą.

Trečiadienį Tauragėje nutrauktas šildymo sezonas. Pasak Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Algirdo Mosėjaus, nustoti šildyti nuspręsta dėl dviejų priežasčių – pastarosiomis dienomis pakilusios oro temperatūros ir savivaldybės priimto sprendimo taupyti lėšas.

 

 

– Šildymo sezoną nutraukėme dėl atšilusių orų. Nuo balandžio 6-osios tą jau padarė Kauno rajono savivaldybė, antradienį šildymo sezonas baigtas ir Vilniuje. Sprendimui įtaką padarė ir tai, kad reikėjo stabdyti miesto mokyklų šildymą – nuo pirmadienio mokiniai atostogauja, o šildyti tuščias mokyklas nuostolinga. Be to, neslėpsiu, paskutiniu metu sulaukdavome pasipiktinusių gyventojų skambučių, norinčių, kad būtų nutrauktas centrinis šildymas, nors nuspręsti nutraukti šildymo sezoną gali ir patys žmonės – tereikia namo gyventojų sprendimą pranešti namo bendrijai arba Tauragės butų ūkiui, – sakė A.Mosėjus.

„Tauragės kurjerio“ pakalbintas „Aušros“ pagrindinės mokyklos direktorius Edvardas Kochas teigė, kad šildymo sezoną nutraukė jau balandžio 3 dieną, kai mokiniai išėjo Velykų atostogų.

– Nustojome šildyti nuo praėjusio penktadienio. Bijau kažką prognozuoti, tačiau jei orai ir toliau išliks tokie šilti, šildymo nebetęsime. Tiesą pasakius, klasėse šiuo metu tikrai šilta, o mano kabinete temperatūra pasiekusi net 20 laipsnių. Žodžiu, toliau ketiname šildytis saulute, – juokavo mokyklos direktorius.

Šilumą Tauragės miestui, daliai Tauragės dvaro namų ir Eičių gyvenvietei tiekiančios įmonės „Tauragės šilumos tinklai“ generalinis direktorius Donatas Simaitis teigė, kad pavieniai žmonės šildymą buvo sumažinę, o kai kurie ir nutraukę dar prieš šildymo sezono pabaigą.

– Jau apie savaitę jaučiame sumažėjusį šilimos vartojimą. Žmonės nebesišildo visu pajėgumu, dažnas, kuris yra susitvarkęs savo namo ar buto šilumos tiekimo įrangą, ir visai atjungė šildymą. Savo ruožtu mūsų darbuotojai nuo trečiadienio važinėja po objektus ir atjunginėja centrinį šildymą, – teigė „Tauragės šilumos tinklų“ direktorius.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras