Seimo nario padėjėjas priekaištus atmeta(3)

2009-04-14 07:03

Seimo nario Stasio Šedbaro padėjėjas Bronius Martinkus sako, kad antraeilės pareigos jo pagrindiniam darbui netrukdo.

Anoniminiame laiške redakcijai piktinamasi, kad UAB „Tauragės vandenys“ nuotekų tinklų tarnybos inžinierius Bronius Martinkus tiesioginį darbą derina su antraeilėmis pareigomis – esą tomis pačiomis darbo valandomis dirba Seimo nario Stasio Šedbaro padėjėju-sekretoriumi, nors pagrindinėje darbovietėje gauna visą atlyginimą.

 

 

UAB „Tauragės vandenys“ direktorius Rimantas Veisas į laiško autoriaus priekaištus, esą Bronius Martinkus darbo metu atlieka ir Seimo nario padėjėjo pareigas, todėl dažnai nebūna darbe, atsakė, kad jis šiam darbuotojui dėl tiesioginių pareigų atlikimo neturi jokių priekaištų, esą Seimo nario padėjėjo-sekretoriaus pareigas B.Martinkus atlieka ne darbo metu. Kai reikėjo dalyvauti renginyje darbo metu, B.Martinkus parašė prašymą, kad trumpam būtų išleistas, jam už tą laiką nebūtų priskaičiuotas atlyginimas.

– Manau, kad ir kitą kartą, jei kils būtinybė, jis lygiai taip pat pasielgs, – tikino R.Veisas.

B.Martinkus sakė, kad Seimo nario padėjėju-sekretoriumi dirbti puse etato jis sutiko tik su sąlyga, jog galės dirbti po darbo valandų ir savaitgaliais.

– Turiu tik pusę Seimo nario padėjėjo-sekretoriaus etato, „Tauragės vandenys“ darbą pradeda ir baigia anksčiau – dirba nuo 7 iki 16 valandos, todėl turiu pakankamai laiko susitikti su gyventojais. Po darbo iš karto skubu į būstinę, su interesantais susitariame susitikti arba jie žino, kada ateisiu, ir laukia. Iki pietų pertraukos būstinėje budi kitas Seimo nario padėjėjas-sekretorius, taip pat dirbantis puse etato, todėl gyventojams sudaryta galimybė išsakyti savo mintis, pasitarti ar pasiskųsti, – sakė B.Martinkus.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras