Privatų sąvartyną pašalino(7)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2009-04-30 12:14

Ne vienerius metus Stoties gatvėje gulėjusios atliekos antradienį buvo sukrautos į sunkvežimius ir išvežtos į Leikiškių sąvartyną. G.Gražinsko foto

Daugiau nei dešimtmetį kauptos atliekos prie Tauragės Stoties g. 47 namo antradienį per vieną dieną buvo išvežtos į Leikiškių sąvartyną. Tauragės miesto seniūnija ėmėsi veiksmų ir, kaip žadėjo, sukauptas atliekų krūvas pašalino.

 

 

Antradienį nuo ankstaus ryto UAB „Dunokai“ technika ir darbininkai ėmė iš krūvų maišus atliekų ir krovė juos į sunkvežimį. Į mašiną buvo verčiamos ir palaidos atliekos, valstybinėje žemėje gulinčios ne vienerius metus. Pasak miesto seniūno Virginijaus Žiliaus, atliekas šalia savivaldybei priklausančio būsto kaupė vienas jo gyventojų.

Seniūnija yra ne kartą gavusi aplinkinių gyventojų skundų, kad kaupiamos atliekos smirdi ir darko gatvės vaizdą. Todėl atliekas kaupiantis asmuo buvo raginamas jas pašalinti. Kadangi vyras šiukšlių nepašalino, tai padaryti nuspręsta seniūnijos iniciatyva.

Iš viso valstybinėje žemėje sukrauto bešeimininkio turto antradienį buvo prikrauti keturi sunkvežimiai. Visi jie išvežti į Leikiškių sąvartyną. Dalį metalinių atliekų leista pasiimti jas kaupusiam tauragiškiui. Stebint seniūnijos komisijos nariams, vyrui leista metalo laužą išvežti į supirktuvę.

V.Žiliaus skaičiavimu, Stoties gatvės išvalymo „operacija“ kainavo apie 1000 litų. Tikslesnė suma paaiškės, kai Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras pateiks sąskaitą už šiukšlių priėmimą. Sąskaita bus pateikta rajono savivaldybei ir bus apmokėta iš mokesčių mokėtojų pinigų.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras