Tikrins, ar racionaliai naudoja lėšas(1)

2008-02-25 08:55

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Kęstučio Balašaičio įsakymu sudaryta darbo komisija dėl Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“ galimos pertvarkos. Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė K.Balašaitis, „Šaltinėlio“ vaikų globos namų auklėtiniams išlaikymą skiria valstybė, tačiau darbuotojų atlyginimai, elektra, šildymas - iš rajono biudžeto.

Komisija, K.Balašaičio teigimu, peržiūrės, kiek ir kokių etatų yra vaikų globos namuose, kam ir kiek lėšų išleidžiama. Rytoj komisija rinksis į pirmąjį posėdį. Dalyvauti jame pakviesta ir Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“ vedėja Regina Judzinskienė bei globos namų buhalterė.

- Peržiūrėsim etatų sąrašus, pasvarstysim ir tuomet priimsim kokį nors sprendimą. Gal bus panaikintas koks nors etatas, gal kitoje srityje galėsim sumažinti iš biudžeto skiriamų lėšų, o galbūt nebus priimtas joks pakeitimas, - sakė komisijos pirmininkas, savivaldybės administracijos direktorius K.Balašaitis.   

Komisiją dėl Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“ galimos pertvarkos sudaro būrys įvairių specialistų: savivaldybės Finansų skyriaus vyr. specialistė, Juridinio ir personalo skyriaus vedėja, Socialinės paramos skyriaus vedėja, Švietimo skyriaus vedėjas, Vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėja, Vaiko teisių apsaugos tarnybos vyr. specialistė ir Tarybos narė Iveta Skurvydienė.

- Kol kas šiuo klausimu negaliu nieko pasakyti. Kai susitiksiu su darbo grupe, tuomet ir pamatysiu, ko jie nori. Mano manymu, lėšos globos namuose naudojamos taip, kaip reikia, - „Tauragės kurjeriui“ sakė Tauragės vaikų globos namų „Šaltinėlis“ vedėja Regina Judzinskienė.

„Šaltinėlio“ vaikų globos namuose šiuo metu gyvena 75 artimųjų globos netekę vaikai, dirba per 70 darbuotojų.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras