Tarp raštingiausių - tauragiškė(2)

2008-02-19 12:06

Nacionalinio diktanto vertinimo komisija jau patikrino 2008 metų konkurso pirmojo etapo dalyvių darbus ir iš maždaug 3000 dalyvių į antrąjį etapą atrinko 65, padariusius ne daugiau kaip vieną klaidą. Devyni dalyviai, rašydami diktantą, nesuklydo nė karto. Visi jie kviečiami toliau varžytis dėl raštingiausio Lietuvos piliečio vardo antrajame ture. Tarp jų - tauragiškė  Rima Juciūtė, studijuojanti odontologiją Vilniaus universiteto Medicinos fakultete.

Pernai į antrąjį nacionalinio diktanto konkurso etapą buvo patekęs dvidešimt vienerių metų Tomas Norkaitis. 2005 metais jaunuolis baigė Tauragės „Versmės“ gimnaziją, šiuo metu studijuoja istoriją Vilniaus universitete.

Antrasis diktanto turas vyks vasario 23 dieną. Specialiai vieno Lietuvos rašytojų sukurtas diktanto tekstas, kaip ir pirmasis, bus transliuojamas tiesiogiai per Lietuvos radijo pirmąją ir Lietuvos televizijos antrąją programas. Pradžia - 11 val.

Iškart po transliacijos tekstą bus galima pasitikrinti. Jis pasirodys interneto svetainėse www.atgimimas.lt, www.lrt.lt ir diktanto partnerių interneto svetainėse.

Iškilminga nugalėtojų apdovanojimų ceremonija vyks tą pačią dieną Vilniaus rotušėje. Ceremonijos metu bus apdovanoti raštingiausieji, taip pat bus paskelbtas gražiausias lietuviškas žodis.
Nacionalinio diktanto nugalėtojas bus apdovanotas Mokslo ir enciklopedijų leidybos instituto įsteigtu prizu – Visuotinės lietuvių enciklopedijos komplektu. Visi kiti –  R.Paknio leidyklos ir „Knygų klubo“ įsteigtais prizais.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras