Atidarytas Techninės pagalbos centras neįgaliesiems(5)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-10-02 11:27

Centro atidarymo juostelę perkirpo Tauragės apskrities viršininkė Irena Ričkuvienė (kairėje) ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovė Danutė Vinickienė. D.Sitinikienės foto

Ketvirtadienį Tauragėje, Prezidento gatvės 49-ajame name, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių skyriaus kaimynystėje, atidarytas Techninės pagalbos neįgaliesiems centro skyrius. Tai 10-asis Techninės pagalbos centro prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skyrius šalyje. Skyriui vadovaus Lina Baziliauskienė.

 

 

Anot atidarymo šventėje dalyvavusio Techninės pagalbos centro direktoriaus Vytauto Bruzgos, L.Baziliauskienė skyriaus vedėja tapo laimėjusi konkursą. Į centro atidarymą atvyko Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovė Danutė Vinickienė. Jai ir Tauragės apskrities viršininkei Irenai Ričkuvienė buvo suteikta teisė perkirpti atidarymo juostą.

Anot Techninės pagalbos centro Tauragės skyriaus vedėjos L.Baziliauskienės, įsteigus tokį centrą neįgaliesiems, bus lengviau apsirūpinti techninės pagalbos priemonėmis. Neįgalieji į centrą galės kreiptis dėl vežimėlių, vaikštynių, funkcinių lovų, ramentų, regos ir klausos priemonių.

Centre dirbs du darbuotojai. Vedėja ir vyresnysis specialistas – sandėlininkas-mechanikas. Kol kas priimami dokumentai šiai pareigybei užimti. Pretendentų atranka baigsis spalio 8 dieną.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras