Prieš pasirašydamas, skaityk ant ko pasirašai(1)

2008-01-29 03:48

Klysta žmonės, paveda kompiuteriai, tačiau kai turi reikalų su bankais, kad ir mažiausia klaida gali brangiai atsieiti. Į „Tauragės kurjerio“ redakciją atėjęs šešiasdešimt aštuonerių metų tauragiškis Zigmantas P. papasakojo istoriją, kaip Tauragėje iš „Hansabanko“ pažįstamam žmogui į Vilnių siuntė 150 litų, tiksliau, norėjo tokią pinigų sumą nusiųsti. Nedaug trūko, kad vietoje 150 litų žmogus Vilniuje būtų gavęs tik 50 litų. O tada jau, kaip sakoma, gaudyk vėją laukuose.

Laimė, kad atsitiktinumo dėka dar neišėjęs iš banko vyras sužinojo, kad realiai į Vilniuje gyvenančio žmogaus sąskaitą būtų įplaukę tik 50 litų, nors Klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojui Zigmantas P. padavė visus 150 litų. Kaip „Tauragės kurjeriui“ pasakojo  Zigmantas, apie tai, kad į kito žmogaus sąskaitą išsiųsta ne 150, o tik 50 litų, paaiškėjo tuomet, kai jis nuėjo pas administratorę pasiteirauti dėl mokesčio už pinigų pervedimą.  

- Kai grįžau pas kasininką, jis man paaiškino, kad pavedė kompiuteris, ir klaidą ištaisė. Tačiau kas būtų buvę, jei klaida nebūtų pastebėta iškart, o tik po kelių dienų? Galbūt iš tiesų klaida įsivėlė netyčia. Tačiau jei į banką būčiau grįžęs po kelių dienų, kasininkas gal net nebūtų manęs atsiminęs, - kalbėjo Zigmantas.

Į redakciją Zigmantas esą atėjo norėdamas, kad kiti žmonės pasimokytų iš jo klaidos ir niekada nepasirašytų sąskaitų ar kitų dokumentų neperskaitę teksto. Zigmantas teigia nepažiūrėjęs, kad banko dokumente vietoj 150 litų buvo parašyta 50 litų.   

AB „Hansabankas“ Tauragės klientų aptarnavimo centro valdytojas Aloyzas Sabutis šios situacijos nekomentavo.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras