Uždaryta pasenusius produktus naudojusi kebabinė(15)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-09-15 14:46

Kebabinė Dariaus ir Girėno gatvėje nebeveikia

Ko jau ko, bet kebabinių Tauragėje nestinga. Nors lig šiol didelių problemų nebūta, įvertinus jų riziką šiemet kebabinės pateko po didinamuoju Maisto ir veterinarijos tarnybos specialistų stiklu. Prasidėjus antrajam patikrinimų ratui dėl gausybės pažeidimų Maisto ir veterinarijos tarnybos specialistų sprendimu uždaryta kebabinė ant ratų Dariaus ir Girėno gatvėje.

 

.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ aiškino Tauragės apskrities valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Veterinarijos sanitarijos ir maisto skyriaus vedėja Jūratė Kazlauskienė, patikrinimo metu rasta produktų – čili ir pikantiškų padažų bei lavašų, kurių vartojimo terminas pasibaigęs.

Buvo netvarkinga nuotekų sistema, nebuvo tekančio karšto vandens, plautuvė – suskilusi, nebuvo dezinfekavimo priemonių, patvirtintų Sveikatos apsaugos ministerijos. Kebabinės darbuotojai nepildė temperatūrų žymėjimo, valymo žurnalų. Taip pat nebuvo atliekami kebabų mikrobiologiniai tyrimai. Tokius tyrimus laboratorijoje esą reikia atlikti bent kartą per metus. Kebabinės savininkė nepasirūpino, kad būtų ištirtas vanduo. Kebabinės savininkė Lina Kovalenkienė neturi verslo liudijimo. Kebabinė dirbo pagal verslo liudijimą, priklausantį Sandrai Zubrickaitei.

Anot J.Kazlauskienės, tą pačią rugsėjo 4 dieną buvo patikrintos dvi kebabinės. UAB „Murach auto“ mobiliajame namelyje ant ratų Tauruose pažeidimų veterinarijos specialistai nerado.

Iš viso Tauragėje veikia 17 prekybos kebabais vietų. Nė vienoje kitoje kebabinėje tokių pažeidimų šiemet nebuvo aptikta.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras