Kandidatai į Seimą prisistatė žiniasklaidai(7)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2008-09-17 12:21

Iš dešimties su vietos žurnalistais pasikalbėti panoro septyni kandidatai. R.Malycho foto

Penktadienį Tauragės rajono savivaldybės mero Roberto Piečios iniciatyva kandidatai į Seimą Tauragės vienmandatėje rinkimų apygardoje prisistatė vietos žiniasklaidai. Likus kelioms dienoms iki rinkimų agitacijos pradžios paaiškėjo, kad Tauragėje kandidatuos ne devyni, o dešimt kandidatų. Paskutinysis užsiregistravo „Fronto“ partijos atstovas vilnietis Valerijus Gorškovas.

 

 

Į susitikimą, nors buvo kviesti devyni, atvyko septyni kandidatai – darbietis Virginijus Bartušis, socialdemokratas Pranas Petrošius, socialliberalas Vaclovas Karbauskis, liberalcentristė Irena Ričkuvienė, „Tvarkos ir teisingumo“ partijos atstovas Sigitas Kancevyčius, valstiečių liaudininkų narė Vitalė Vinickienė ir Liberalų sąjūdžio kandidatas Linas Stankus. Vienintelė „Tautos prisikėlimo“ partijos atstovė iš likusių trijų Donalda Meiželytė pranešė į susitikimą neatvyksianti – turinti dalyvauti filmavime, konservatorius Stasys Šedbaras į kvietimą nesureagavo. Apie „Fronto“ atstovą Valerijų Gorškovą susirinkusieji kalbėjo ironiškai – tikino nieko apie jį negirdėję, nepavykę rasti jokių šio kandidato koordinačių.

Pirmoji į susitikimą atėjusi V.Vinickienė jautėsi užtikrinta savo pergale.

 – Kas nevėluoja į darbą, tas ir laimės. Trečias kartas nemeluos. Taip turi būti, – spausdama ranką Tauragės merui kalbėjo V.Vinickienė.

Socialdemokratas P.Petrošius, sveikindamasis su konkurentais, pavadino juos „likimo broliais“, o džinsuotas į susitikimą atskubėjęs „tvarkietis“ S.Kancevyčius patikino neplanavęs „eiti į rinkimus“.

– Bet buvau įkalbėtas savo partijos vadovybės. Einu nugalėti, – taip prisistatė žurnalistams S.Kancevyčius.

V.Karbauskis šiuos rinkimus pavadino išskirtiniais. Į Seimą, kaip ir V.Vinickienė, jis bandys patekti trečią kartą. Žurnalistų paklaustas, ar, išrinktas į parlamentą, ketina atsisakyti Tauragės laikraščio akcijų, kurias įsigijo prie kelerius metus ir dėl to ne kartą yra sulaukęs kritikos strėlių, V.Karbauskis patikino suprantąs, kad politikai neturėtų kištis į žiniasklaidą. Tačiau pasiteiravus, kokiam tikslui jam reikia valdyti žiniasklaidą, į klausimą neatsakė:

– Tai aš pasiliksiu sau.

I.Ričkuvienė pasidžiaugė, kad tauragiškiai šįkart turės iš ko rinktis. Jos teigimu, visi dešimt kandidatų yra verti būti Seimo nariai.

Bene kukliausiai žurnalistams prisistatė darbietis V.Bartušis:

– Man rinkimai – ne kova, o pasirodymas. Kalbėkim tai, kas labiausiai guli ant širdies. Dabar galėsime pasitikrinti, ar žmonės mumis pasitiki.

L.Stankus žurnalistus tikino ateinąs padėti žmonėms, kad gyvendami Lietuvoje jie galėtų dirbti ir užsidirbti.

Meras R.Piečia palinkėjo kandidatams gražios kovos.

– Vienas Jūsų atstovausite Tauragei. Todėl mums ne vis tiek, kokį Seimo narį turėsime, – sakė meras.

Kandidatams atiteko po raudoną rožės žiedą, rašiklį ir Tauragės fotografų įamžintų miesto 500 metų jubiliejaus akimirkų rinkinį.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras