Aikštelė sena, ženklai – nauji(0)

2008-08-22 08:30

Vakar automobilių stovėjimo aikštelėje eismą reguliuoti pradėjo nauji ženklai, tačiau ne visi jų paisė.

Vakar pasikeitė eismo tvarka automobilių stovėjimo aikštelėje priešais „Tauragės kurjerio“ redakciją, Dariaus ir Girėno gatvėje. Nuo šiol ten leidžiamas tik vienpusis eismas. Nauji eismo reguliavimo ženklai kitaip nukreipia eismą automobilių stovėjimo aikštelėje Dariaus ir Girėno gatvėje, ties 24-uoju namu. Ten pastatytas ženklas, leidžiantis tik vienpusį eismą.

 

 

Mašinos į šią aikštelę gali įvažiuoti per vieną įvažiavimą, iš Dariaus ir Girėno bei Vytauto gatvių sankryžos pusės. Kitame aikštelės gale pastatytas įvažiavimą draudžiantis ženklas. Taip pat pastatytas ir automobilių stovėjimą ribojantis ženklas. Jis draudžia sustoti dešinėje aikštelės pusėje, ties namo siena.

Naujus ženklus pastatyti nuspręsta Saugaus eismo komisijai apsvarsčius gautą Dariaus ir Girėno gatvės gyventojų prašymą. Pasitarę komisijos nariai pritarė gyventojų pageidavimui ir nusprendė uždrausti automobilius statyti šalia namo.

Ką tik pastatytus stovėti šalia namo draudžiančius ženklus vakar pastebėjo ne visi vairuotojai. Redakcijos korespondentai nufotografavo ne vieną naujų ženklų reikalavimų nepaisantį vairuotoją.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras