Gimnazijai direktorius nebevadovaus(17)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-07-23 06:50

Arimantas Šerlinskis palieka ilgametes pareigas.

Dvidešimtį metų Žalgirių vidurinei mokyklai vadovavęs Arimantas Šerlinskis paliko savo postą. Liepos 17 dienos savivaldybės Tarybos posėdyje patvirtintas A.Šerlinskio atleidimas iš direktoriaus pareigų šalių sutikimu. Iš biudžeto lėšų jam bus išmokėta šešių mėnesių vidutinio darbo užmokesčio kompensacija, taip pat A.Šerlinskis gaus išmokas už nepanaudotas kasmetines atostogas. Vietoje turėto 0,3 etato Suaugusiųjų mokymo centre A.Šerlinskis nuo šiol gaus visą šių pareigų etatą.   

 

 

Anot Švietimo skyriaus vedėjo Egidijaus Šteimanto, Žalgirių vidurinė mokykla siekia tapti gimnazija. A.Šerliskis ėjo dvejas pareigas – vadovavo vidurinei mokyklai ir Suaugusiųjų mokymo centrui. Žalgirių vidurinei mokyklai rengiantis tapti gimnazija darbų, pasak E.Šteimanto, daug. Direktoriui reikia susikoncentruoti ties viena mokymo įstaiga, tačiau ir kita neturi nukentėti. Toks sprendimas priimtas pasitarus su Švietimo ir mokslo ministerijos atstovais. A.Šerlinskis esą sėkmingai vadovavo Suaugusiųjų mokymo centrui, todėl ir toliau liks jam vadovauti.

Netrukus spaudoje bus paskelbta apie konkursą Žalgirių vidurinės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti. Dokumentai bus priimami mėnesį. Tikimasi, kad rugpjūčio pabaigoje, kai prasidės pedagogų tarybos posėdžiai, susiję su naujais mokslo metais, mokykla jau turės naują direktorių.

Vakar „Tauragės kurjerio“ kalbintas A.Šerlinskis sakė, kad dėl pokyčių blogai nesijaučia.

- Viskam ateina savas laikas. Tauragei jau daug atidaviau - mokymo įstaigose dirbu nuo 1968 metų. Į Žalgirių, tuomet 4-ąją vidurinę, mokyklą, atėjau dirbti 1973 metais (mokykla duris atvėrė 1972 metų pavasarį - red.). Nuo 1974 metų dirbau direktoriaus pavaduotoju, o išėjus direktorei L.Judelienei lig šiol vadovavau aš. Paskutiniu metu pagalvodavau, kad laikas pasitraukti ir užleisti vietą jaunesniam. Senesnis nemanau, kad ateis. Pakalbėjom su valdžia ir nusprendėme. Suaugusiųjų mokymo centre man sąlygos normalios. Kiek jėgos leis, vadovausiu, - sakė A.Šerlinskis.   

Skaityti komentarus (17) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras