Už lūžusią koją – 95000 litų(0)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-11-17 10:12

2006 metų rudenį Tauragės Bažnyčių gatvėje, prie pastato, kuriame buvo įsikūrusios UAB „Norfos mažmena“ ir UAB „Dubingiai“ parduotuvės, ant slidžių laiptų pargriuvusi ir koją susilaužiusi M.G. iš šių bendrovių reikalauja 95000 litų atlyginti neturtinei žalai.

Antradienį Tauragės rajono apylinkės teisme įvyko antrasis šios civilinės bylos parengiamasis posėdis. Bylą dėl žalos, padarytos sužalojant fizinio asmens sveikatą, atlyginimo nuspręsta nagrinėti iš esmės. Kitas posėdis numatytas kitų metų sausį. Ieškovė ir atsakovai turi galimybę pasirašyti taikos sutartį.

Pavardės prašiusi neskelbti nukentėjusioji „Tauragės kurjeriui“ pasakojo, kad 2006 metų rugsėjo 17 dieną prie parduotuvės „Norfa“ ji paslydo ant slidžių laiptų ir susilaužė kojos čiurną. Po lūžio jai buvo atliktos dvi operacijos. Ir šiandien lūžusioje kojoje tebėra metalo konstrukcijos. Moters laukia dar viena operacija.

– Nelaimė paveikė ir psichologiškai. Slidūs laiptai ir plytelės parduotuvėse tapo mano fobija. Jei manęs nelydi vyras, į tokias parduotuves net neinu. O tokių parduotuvių Tauragėje yra nemažai. Po to, kai aš susižalojau ant parduotuvės laiptų, buvo pakeistos trinkelės. Apie tai, kad gali įvykti nelaimė, reikėjo pagalvoti anksčiau. Ir kitų parduotuvių bei įstaigų savininkai turėtų į tai atkreipti dėmesį, nes kai nelaimė atsitinka, atsakyti už tai niekas nenori. Visi pradeda išsisukinėti. O lūžio pasekmės lieka visam gyvenimui, – kalbėjo moteris.

Pateiktas ieškinys, kaip pripažįsta nukentėjusioji, galbūt šiek tiek per didelis, tačiau ji pasirengusi derėtis. Moteris pasakojo, kad prieš ją ant tų pačių laiptų susižalojo septyniasdešimtmetė. Jos paaiškinimas prisegtas prie bylos.  

Pirmajame pastato aukšte parduotuvę tuomet turėjusios „Norfos mažmenos“ teisininkė komentuoti situaciją atsisakė.

Prieš kelerius metus kita tauragiškė iš savivaldybės prisiteisė 15 tūkstančių litų už tai, kad įkrito į atvirą lietaus kanalizacijos šulinį.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras