Sudaužyto automobilio nauju nekeis(0)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2008-11-24 09:44

Prieš dvejus metus įvykusios avarijos metu sudaužyto savivaldybės automobilio „Peugeot“ riedančio keliais nebeišvysime. Automobilis atiduotas į metalo laužo supirktuvę, o draudimo bendrovė už tai, kad trejų metų senumo mašina paversta metalo laužu, savivaldybei išmokėjo 38000 litų.

Kompensacijos už sudaužytą automobilį savivaldybė negavo beveik dvejus metus. Pasak savivaldybės administracijos Bendrojo skyriaus vedėjos Rimos Marozienės, pinigai nepervesti anksčiau dėl to, kad vyko teisminis ginčas tarp dviejų draudimo bendrovių dėl išmokos dydžio. Ginčą išsprendus teismui, draudimo bendrovė „Ergo Lietuva“ pervedė į savivaldybės sąskaitą 38000 litų. Tiek buvo įkainotas trejų metų senumo sudaužytasis „Peugeot“.

Sudaužyto automobilio liekanos pusantrų metų buvo laikomos sandėlyje. Mašiną ne kartą apžiūrėjo ekspertai. Tačiau automobilio liekanas į metalo laužo supirktuvę leista parduoti tik po to, kai baigėsi teismo procesas tarp draudimo bendrovių. Už sudaužytą automobilį metalo laužo supirkėjai savivaldybei sumokėjo 4000 litų. R.Marozienės teigimu, sudėjus iš draudimo bendrovės ir metalo laužo supirktuvės gautas lėšas būtų galima nupirkti naują automobilį „Škoda“.

Algirdas Mosėjus, savivaldybės administracijos direktorius, sako, kad planai dėl naujo automobilio pirkimo ar nuomos atidėti ateičiai, nors rajono Taryba yra leidusi už sudaužytą automobilį gautas lėšas išleisti kitam automobiliui.

– Kol kas pinigai bus panaudoti kitiems reikalams, – sakė A.Mosėjus.

Avarija, kurios metu buvo nebepataisomai sudaužytas savivaldybės administracijos automobilis „Peugeot“, įvyko 2006 metų lapkritį. Savivaldybės administracijos vairuotojo vairuojamas automobilis kelio Ryga–Šiauliai–Kaliningradas sankryžoje į Batakius ir Lomius trenkėsi į iš šalutinio kelio išvažiavusį „VW Transporter“. Susidūrimo metu žuvo 23 metų Batakiuose mokytoja dirbusi mergina, sužalotas į susitikimą Vilniuje važiavęs tuometinis rajono meras Pranas Petrošius, nukentėjo dar vienas į susidūrimą patekusio automobilio vairuotojas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras