Per savaitę(3)

2008-11-24 08:28

Lapkričio 13–19 dienomis Tauragės apskrities ligoninės Akušerijos skyriuje gimė penki naujagimiai – trys mergaitės ir du berniukai. Viena naujagimio susilaukusi mama – penkiolikmetė tauragiškė. Nepatvirtintomis žiniomis, gimdymas prasidėjo mokykloje. Pedagogams nepilnametei dėl pilvo skausmų iškvietus medikus, tik gydymo įstaigoje po ginekologo apžiūros paaiškėjo, kad nepilnametei prasidėjo gimdymas. Pasak šaltinių, niekas iš aplinkinių nežinojo, kad mergina laukiasi. Gimdyvę skubiai nuvežus į Akušerijos skyrių, ji pagimdė keturis kilogramus sveriantį naujagimį.

***

Tauragės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje per savaitę užregistruoti devyni naujagimiai – šešios mergaitės ir trys berniukai. Visi jie gimė Lietuvoje.

 

Vieno užregistruoto naujagimio motina – nepilnametė. Septyniolikmetė vieno kaimo gyventoja yra vieniša mama, nors vaiko tėvas pripažino savo tėvystę, tačiau santuokos su vaiko tėvu jauna mama kol kas neketina įregistruoti.

 

***

 

Lapkričio 13–19 dienomis užregistruota, kad Tauragėje mirė keturi vyrai ir moteris. Dviejų mirtys tragiškos – vienas vyras žuvo avarijoje, kitas – mirė ligoninėje sušaudytas.

 

Skyriuje taip pat užregistruotos dvi santuokos ir trys ištuokos. Išsiskyrė poros, kartu praleidusios 13, 8 ir 2 metus.

 

***

 

Lietuvos darbo biržos portale pradėjo veikti nauja svetainė jaunimui www.ldb.lt/jaunimui. Joje jauni žmonės ras patarimų, kokią profesiją pasirinkti, kaip planuoti savo profesinę karjerą, kaip ir kur ieškoti, kaip prisistatyti darbdaviui.

 

Norintiems susipažinti su profesijomis, susirasti mokymo įstaigą ar tinkamą darbą, savarankiškai spręsti užimtumo problemas siūloma apsilankyti jaunimo darbo centrų svetainėse ir sužinoti apie jų teikiamas paslaugas ir organizuojamus renginius.

 

Pasak Darbo biržos specialistų, aktyvūs, kūrybiškai mąstantys jaunuoliai greičiau ras savo vietą dinamiškoje darbo rinkoje ir prisitaikys prie nuolat kintančių ekonominių sąlygų.

 

***

 

Rytoj, šeštadienį, 14 valandą Tauragės rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje tuoksis Gedas Rimkus (gim. 1984 m.) ir Raimonda Velžaitė (gim. 1987 m.).

 

***

 

Šią savaitę Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba paskelbė užbaigusi ir teismui perdavusi ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo realizuojant laivų kurą. Baudžiamojoje byloje įtarimai pareikšti šešiems Klaipėdos ir Tauragės gyventojams. Pastarieji įtariami neteisėtai realizavę 1946 tonas laivams skirto dyzelinio kuro ir valstybei padarę 2,5 mln. litų žalą. „Tauragės kurjeris“ rašė, kad vienas pareigūnų akiratin patekusių tauragiškių buvo Gintaras Sprainys, mažmenine kuro prekyba besiverčiančios UAB „Ginara“ vadovas.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras