Virginijus Bartušis – kandidatas į LR Seimą(14)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2008-03-24 08:23

Aiškus dar vienas kandidatas, kuris šių metų rugsėjį bandys užkariauti rinkėjų simpatijas ir tapti LR Seimo nariu. Tai Darbo partijos Tauragės skyriaus narys, Tauragės rajono muzikos mokyklos mokytojas Virginijus Bartušis. Jo kandidatūra vienbalsiai išrinkta visuotinio Darbo partijos Tauragės skyriaus narių susirinkimo metu, kuris surengtas kandidato darbovietėje - muzikos mokykloje.

Iki šiol Tauragės darbiečiams keliai į valdžią nebuvo sėkmingi. 2004-aisiais į Seimą Tauragės vienmandatėje rinkimų apygardoje kandidatavęs partijos skyriaus pirmininkas Edmundas Šimkus parlamentaru taip ir netapo. Ne ką sėkmingesni buvo ir pernykščiai rinkimai į savivaldybės Tarybą - Darbo partija Tauragės taryboje negavo nė vieno mandato.

Šįkart darbiečiai tikisi sėkmės. Kaip „Tauragės kurjeriui" sakė partijos skyriaus pirmininko pavaduotojas Jonas Dargevičius, V.Bartušis Tauragėje - žinomas, mėgiamas žmogus, inteligentijos atstovas. J.Dargevičius teigė esąs įsitikinęs, kad daugumai rinkėjų svarbu ne politinė partija, atstovausianti jiems Seime, o asmenybė.

Paklaustas, kodėl Darbo partijai Tauragėje rinkimuose į Seimą atstovaus V.Bartušis, o ne partijos skyriaus pirmininkas, buvęs Tauragės apskrities viršininkas E.Šimkus, J.Dargevičius sakė, kad pastarasis rinkimuose į Seimą jau išbandytas, todėl jo kandidatūra net nesvarstyta. Neoficialiomis žiniomis, šiuo metu Tauragės darbo inspekcijoje inspektoriumi dirbantis E.Šimkus - vienas „stumiamų" kandidatų į Tauragės apskrities atliekų tvarkymo centro vadovo kėdę. Šiuo metu šiam centrui vadovauja liberalcentristas Juozas Jankevičius, tačiau jo darbo kokybe ne kartą yra suabejoję ir abejones „Tauragės kurjeriui" išsakę Tauragės apskrities savivaldybių merai.

V.Bartušis politikoje - ne naujokas. Kaip nepartinis jis buvo išrinktas į pirmosios kadencijos - 1991-1995 m. rajono Tarybą. Nuo 1989 m. dirba Tauragės muzikos mokykloje, vadovauja dainų ir šokių ansambliui „Jūra".

Paklaustas, ar nesigailėtų palikti mokyklą ir mokinius, su kuriais puikiai sutaria, yra apkeliavęs daugelį Europos šalių, jei patektų į Seimą, V.Bartušis atsakė, kad išvažiuotų iš Tauragės ne visam laikui. Pasibaigus kadencijai, grįžtų. Pasiteiravus, kaip pats būdamas pedagogas vertina savo kolegų inicijuotus streikus, kaip pagelbėtų mokytojams būdamas Seimo narys, V.Bartušis atsakė streikų idėją palaikantis:

- Šiuolaikinė valdžia mokytojų žmonėmis nelaiko. Reikia naujo požiūrio.

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras