Vicemero žmonai darbas – vyro pašonėje(16)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2008-03-11 10:33

Pirmadienį Tauragės rajono savivaldybės administracijoje vykusio konkurso metu nuspręsta naujo Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiąja specialiste pasirinkti Ritą Matemaitienę, rajono mero pavaduotojo Raimondo Matemaičio žmoną.

Konkursas laisvai Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiojo specialisto vietai užimti buvo paskelbtas vasario pradžioje. Vidas Bičkus, konkurso komisijos pirmininkas, „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad iš aštuonių jame dalyvavusių asmenų reikalavimus atitiko penki kandidatai. Į konkursą atėjo trys moterys. Joms teko laikyti egzaminą raštu ir gauti ne žemesnį kaip šešeto įvertinimą. Po to pretendentės dalyvavo pokalbyje. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad geriausią įvertinimą gavo mero pavaduotojo žmona R.Matemaitienė.

Konkurso laimėtoja bus priimta į darbą savivaldybės administracijoje. Ji turės koordinuoti jaunimo reikalus ir formuoti jaunimo politiką. Pasak V.Bičkaus, naujajai karjeros valstybės tarnautojai teks tarpininko vaidmuo tarp rajono jaunimo ir bendruomenių.

Konkurso komisijos pirmininkas įsitikinęs, kad priimant į darbą R.Matemaitienę įstatymai nebuvo pažeisti. Naujosios darbuotojos sutuoktinis R.Matemaitis dirba mero institucijoje, yra valstybės politikas. R.Matemaitienė dirbs savivaldybės administracijoje, bus pavaldi administracijos vadovams.

R.Matemaitienė naujas pareigas pradėjo eiti nuo kovo 7 d. Nuo 1999 metų iki šiol ji dirbo Tauragės socialinių paslaugų centre socialine darbuotoja. Yra įgijusi viešojo administravimo magistro laipsnį Klaipėdos technologijos universitete. Anot R.Matemaitienės, jaunimo reikalų koordinavimas - labai plati sąvoka ir naujose pareigose bus daugybė darbo.

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras