„Maxima“ nusileido Saugaus eismo komisijai(3)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2008-03-30 12:27

Tauragės rajono saugaus eismo komisija klausimą dėl UAB „Maxima LT“ prekybos centro statybos Prezidento gatvėje svarstė tris kartus, nors su ja ir neprivaloma derinti tokių projektų. Kadangi dėl būsimos statybos į rajono vadovus kreipėsi grupė aplinkinių gyventojų, Policijos komisariato Eismo priežiūros skyriaus viršininkas Vytautas Bartkus, Saugaus eismo komisijos narys, paprašytas suderinti prekybos centro projektą, pasiūlė šį klausimą svarstyti pastarosios komisijos posėdyje. Šįkart „Maxima LT“ atstovai pateikė naują, gyventojus ir Saugaus eismo komisiją tenkinantį projektą.

Saugaus eismo komisija, kuriai vadovauja rajono vicemeras Raimondas Matemaitis, prašė pataisyti prekybos centro projektą taip, kad prekės į jį būtų vežamos iš J.Tumo-Vaižganto, o ne iš Prezidento gatvės, nes pastarojoje yra smulkių prekybos ir paslaugas teikiančių objektų, mokykla, bažnyčia, numatoma rekonstruoti parką ir uždrausti krovininių automobilių eismą šios gatvės atkarpoje nuo Vytauto iki Gedimino gatvės. Posėdyje dalyvavęs architektas Arūnas Liočas pateikė pataisytą prekybos centro projektą. Numatyta, kad prekės į jį bus vežamos iš J.Tumo-Vaižganto gatvės, bus įrengti įvažiavimas ir išvažiavimas. Iš Prezidento gatvės taip pat bus įrengti įvažiavimas ir išvažiavimas, bet negalės važiuoti sunkusis transportas. Lengvųjų automobilių stovėjimo aikštelė suprojektuota lygiagrečiai su Gedimino gatve.
Komisija pritarė pataisytam „Maximos“ prekybos centro projektui. Posėdyje dalyvavęs „Maximos“ atstovas pažadėjo, kad bus išsaugoti visi žalieji plotai, įrengti šaligatviai, prašė, kad būtų pašalinti valstybinėje žemėje stovintys vaizdą gadinantys keturi kioskai. Komisijos narys, Tauragės miesto seniūno pavaduotojas Juozas Buikys užtikrino, kad tuo bus pasirūpinta.
Posėdyje svarstyti ir kiti klausimai. Bendrijos „Avila“ prašymą dėl automobilių statymo pasiūlyta spręsti miesto seniūnijai. R.Grikšo individuali įmonė, vykdanti vandentvarkos darbus, prašė nustatyti, kuriomis gatvėmis bus nukreiptas transportas, kai nuo balandžio 1 d. teks nutraukti eismą Šilalės gatvės atkarpose. Nurodyta pateikti projektą.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras