Buvęs tualetas – į „Rimtijos“ rankas(7)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2008-03-07 13:10

Tauragės rajono savivaldybės tarybos nario socialdemokrato Prano Petrošiaus individuali įmonė „Rimtija“ neseniai iš vieno verslininko įsigijo pačiame miesto centre stovintį apgriuvusį pastatėlį, kuriame kadaise buvo viešasis tualetas. Šis pastatas, kaip ir miesto pirtis, buvo vieni pirmųjų privatizuotų objektų Tauragėje. Daugelį metų griūvantis pastatas badė akis. Buvo norinčių jį įsigyti, bet pradžioje savininkai jo nepardavė, patys ketino perstatyti ir verstis kokia nors veikla. Jai nutarė parduoti, kaina daugeliui buvo neįkandama.

„Tauragės kurjeris“ pakalbino P.Petrošių. Kiek mokėjo už šį pirkinį, ką šioje vietoje ketina statyti?

„Rimtijos“ savininkas neatskleidė, kiek mokėjo už tarp parduotuvės „Cento“ ir muzikos mokyklos esantį apgriuvusį pastatėlį ir mažą, beveik keturių arų žemės sklypą. Pasakė tik tiek, kad kol kas tai brangiausias sklypas Tauragėje, skaičiuojant, kiek buvo mokėta už arą. Neoficialių šaltinių teigimu, senas tualetas ir sklypas po juo P.Petrošiui kainavo trečdalį milijono litų.

- Jei šalia jo nestovėtų „Rimtijai“ priklausantys pastatai, neplanuotume sklypų sujungti, už tokią didelę kainą mažo sklypelio niekada nebūtume pirkę. Abejoju, ar kitus potencialius pirkėjus jis būtų sudominęs, - sakė P.Petrošius.

Verslininkas neslėpė, kad „Rimtija“ įsigijo ir už šiai įmonei priklausančio pastato Dariaus ir Girėno g. 7, kur įsikūrusi „Cento“ ir kitos parduotuvės, esantį individualų gyvenamąjį namą su maždaug 10 arų sklypu (Vytauto g. 72). Tačiau taip pat nesutiko pasakyti, kiek mokėjo už namą ir sklypą, tik užsiminė, kad gerokai mažiau už arą negu prie griūvančio tualeto.

P.Petrošius pasakojo, kad bus sujungti visi trys šalia esantys sklypai (Dariaus ir Girėno g. 7, Vytauto g. 72 ir buvusio tualeto), tuomet atsiras galimybė plėsti parduotuvę, įrengti daugiau vietų automobiliams stovėti, sutvarkyti aplinkai. Koks pastatas šioje vietoje atsiras, dar nenuspręsta: gal liks trijų aukštų. Dviejuose aukštuose būtų parduotuvės, trečiajame – „Rimtijos“ kontora. O gal pastatas būsiąs žemesnis.

- Visų pirma reikia parengti detalųjį planą sklypų sujungimui. Ieškome, kas tai padarys, tik tuomet bus rengiami rekonstrukcijos bei pastato išplėtimo, aikštelės įrengimo, aplinkos tvarkymo projektai. Statybos neprasidės nei šiemet, nei kitąmet, - „Tauragės kurjeriui“ sakė P.Petrošius.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras