Tauragės apskrities viršininko postas – liberalcentristams(100)

2008-12-16 07:44

Preliminariais duomenimis, Tauragės apskričiai ir toliau vadovaus Irena Ričkuvienė. R.Malycho foto

Po LR Seimo rinkimų pasikeitus Vyriausybei, kartu su ja turi atsistatydinti apskričių viršininkai ir jų pavaduotojai, valdančiosios koalicijos partijos susidera dėl naujų asmenų skyrimo į šiuos postus. Neoficialiomis žiniomis, Tauragės apskrities vadovo postas atiteks Liberalų ir centro sąjungai, jis vėl būsiąs patikėtas šios partijos rajono skyriaus pirmininkei Irenai Ričkuvienei.

 
 

Pakalbinta „Tauragės kurjerio" apskrities viršininkė I.Ričkuvienė sakė, kad dar anksti kalbėti apie tai, kas vadovaus Tauragės apskričiai, tačiau neslėpė, kad pagal šalies valdančiosios koalicijos partijų sutartį teisė skirti savo žmogų į šį postą atiteko Liberalų ir centro sąjungai. I.Ričkuvienė patikino, kad dar nenuspręsta, kas konkrečiai užims šį postą.

Vyriausybės programos priede iki kitų savivaldybių rinkimų, vyksiančių 2011 metais, numatyta reorganizuoti apskritis. Vietoje dešimties apskričių turėtų likti trys euroregionai - Vakarų, Vidurio, Rytų. Dar diskutuojama, ar būtų reikalingas atskiras Vilniaus regionas.

Tauragės ir Telšių apskričių teritorijos, išskyrus Jurbarko rajoną (šis atiteks Vidurio regionui su centru Kaune), turėtų priklausyti Vakarų regionui, jo centras būtų Klaipėdoje. Paskirtas Klaipėdos apskrities viršininkas vadovautų visam regionui, o prie regiono prijungtų apskričių viršininkai turėtų tapti jo pavaduotojais.

Vakar jau buvo aišku, kad Tauragės apskričiai palikta vadovauti I.Ričkuvienė. 

Skaityti komentarus (100) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras