Šilumininkai atlygins nuostolius(0)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2008-12-22 07:37

Potvynis savivaldybės administracijos pastate išmušė iš vėžių visą rajono valdžią. R.Vaitkaus foto

Tauragės šilumininkai atlygins nuostolius Tauragės rajono savivaldybei, kuriuos ji patyrė dėl šildymo sistemos avarijos. Visą praėjusį savaitgalį iš šildymo sistemos ketvirtajame savivaldybės administracijos pastato aukšte tekėjęs vanduo apsėmė Žemėtvarkos skyriaus archyvą ir užliejo kelis kabinetus žemesniuose aukštuose.

 
 

Pastebėjus avariją savivaldybės administracija sudarė komisiją, kuriai pavedė išsiaiškinti, kokios avarijos priežastys. Iš pradžių buvo bandoma išsiaiškinti, ar vanduo pradėjo bėgti dėl senos sklendės gedimo, ar dėl to, kad ją pamiršo uždaryti penktadienį savivaldybės pastate dirbę darbininkai.

Vidas Bičkus, šios komisijos pirmininkas, „Tauragės kurjeriui" sakė, kad komisija jau baigė darbą, tačiau taip ir nebuvo nustatyta, ar pastatas užlietas dėl darbininkų kaltės, ar dėl gedimo.

- Akivaizdu, kad avarija kilo po to, kai pastate dirbo „Tauragės šilumos tinklų" darbininkai, todėl ir nuostolius turėtų atlyginti ši įmonė, - sakė V.Bičkus.

Komisijos pirmininko teigimu, po pokalbio su Tauragės šilumininkų vadovu buvo prieita nuomonė, kad įmonė nuostolius atlygins. Pasak V.Bičkaus, dar nenustatyta, kiek tiksliai nuostolio padaryta rajono savivaldybei. Kol kas tebedžiovinami savivaldybės kompiuteriai, manoma, kad po savaitės paaiškės, kokia dalis įrangos nebetinkama naudoti.

Algirdas Mosėjus, Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius, „Tauragės kurjeriui" anksčiau yra sakęs, kad, preliminariu skaičiavimu, savivaldybei padaryta maždaug 50 tūkstančių litų žala. Trečiadienį A.Mosėjus „Tauragės kurjeriui" sakė, kad jau bandoma tvarkyti avarijos paliktus padarinius. Buvo parvežti specialūs prietaisai, kuriais džiovinamos patalpos. Tikimasi, kad iki savaitės pabaigos drėgmės patalpose nebeliks ir bus galima pradėti vandens nuniokotų kabinetų ir koridorių remontą. Kol kas planuojama atlikti tik smulkų remontą, kad kabinetuose vėl būtų galima dirbti. Sugadintas sienas ir grindis ketinama remontuoti pavasarį.

A.Mosėjaus teigimu, avarija nesutrikdė gyventojų priėmimo. Antrajame aukšte įsikūrusio administracijos Juridinio skyriaus darbuotojos buvo perkeltos dirbti į kitą kabinetą, taip pat pasielgta ir su pirmajame aukšte dirbusiomis Socialinio skyriaus darbuotojomis. Trečiojo aukšto užlietame kabinete dirbo savivaldybės operatorius, kuris šiuo metu serga. Ketvirtajame aukšte, kuriame ir pradėjo tekėti vanduo, buvo įsikūręs Žemėtvarkos skyriaus archyvas. Sušlapę dokumentai buvo išnešti į kitas patalpas, o likusieji palikti jame.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras