Neliko antstolės – nebėra kam taisyti klaidų(2)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2008-12-31 10:00

„Tauragės kurjeryje“ buvo rašyta, kad nuo šių metų lapkričio 27 dienos Tauragėje iš trijų antstolių liko vienas. Tauragiškė Birutė Š. skundžiasi, kad atleidus iš darbo antstolę Violetą Urbonavičienę niekas nebegali atitaisyti padarytos klaidos – be pagrindo banke nurašyto jos atlyginimo, nes esą ji visą skolą buvo sumokėjusi.

Moteris guodžiasi, kad dėl antstolės V.Urbonavičienės kontoros darbuotojų klaidos neteko viso savo pirmojo atlyginimo (453,17 Lt), pagal bankui duotą nurodymą iš jos atlyginimo dar būsią atliekami išskaičiavimai. „Šiandien gyvenu nerime, nes man švenčių nėra, nesumokėti mokesčiai, o dar laukia gydymas“, – laiške redakcijai rašo neįgali moteris.

Nuėjusi aiškintis Birutė Š. antstolės kontoros duris rado užrakintas. Bet visgi sulaukė, kol kabineto durys atsivers. Pakalbino paskutinę įmoką grynaisiais pinigais iš jos priėmusią darbuotoją ir buvusią antstolę. Bet nieko nelaimėjo – antstolė V.Urbonavičienė nebeturi įgaliojimų, todėl nebegali atlikti jokių patvarkymų.

Antstolių rūmų atstovė spaudai Dora Petkauskaitė teigė, kad Birutei Š. negreitai gali pavykti atgauti uždirbtus pinigus.

– Patvarkymą dėl pinigų grąžinimo turėtų padaryti antstolis, kuris iš Violetos Urbonavičienės perims vykdomąsias bylas. Jos bylas perims Šilutėje kontorą turinti antstolė Andžela Tamašauskienė. Perėmimas turi būti pradėtas sausio 7 dieną, – sakė D.Petkauskaitė.

Niekas nežino, kiek laiko tai užtruks, mat V.Urbonavičienė serga. 

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras