Savivaldybėje – seminaras apie korupciją(9)

Gintaras GRAŽINSKAS | gintaras@kurjeris.lt

2008-05-24 14:51

Buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovas Valentinas Junokas aiškino Tauragės valdininkams, kas yra korupcija.

Gegužės 19-ąją į Tauragės rajono savivaldybės administracijoje surengtą seminarą apie korupcijos prevenciją rajono Tarybos nariams ir administracijos valdininkams pastarieji rinkosi nenoriai. Iš 27 Tarybos narių seminaro pradžioje teužsiregistravo aštuoni.

 

 

Seminaras „Savivaldybių tarybų narių ir darbuotojų korupcijos prevencija“ buvo surengtas savivaldybės administracijos Juridinio ir personalo skyriaus iniciatyva. Seminaro lektoriumi pasirinktas Mokymo ir konsultavimo centro pasiūlytas konsultantas, buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovas Valentinas Junokas. Jo paskaitos savivaldybės salėje kainavo 3000 litų.

Seminaro metu valdininkams pasakota apie pagrindinius korupcijos bruožus, jos paplitimą Lietuvoje ir įtaką visuomenei bei valstybės funkcijoms. Valdininkams taip pat buvo aiškinama apie tai, kur jų tarnyboje yra galimybė pasireikšti interesų konfliktams.

Iš seminare dalyvauti pakviestų septynių rajono seniūnų dalyvavo penki. Virginijus Žilius, miesto seniūnas, ir jo kolega iš Žygaičių Vytautas Juška bent seminaro pradžioje nepasirodė.

Anot Redutės Masolienės, Juridinio ir personalo skyriaus vedėjos, palyginti su kitais savivaldybės specialistų mokymais šis seminaras pigus. Jos skaičiavimu, vieno seminaro dalyvio išlaidos siekė šiek tiek daugiau kaip 60 litų. Pasak R.Masolienės, paprastai seminaruose už vieno valdininko mokymą tenka mokėti apie 200 litų.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras