Jovariškiai baiminasi potvynio(0)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2008-06-26 06:50

Tauragės Jovarų gatvėje klojant vandentiekio ir nuotekų tinklus, žemėmis buvo užpiltos Kaštonų gatvės kanalo melioracijos vamzdžio angos. Aplinkinių namų gyventojai sunerimo: palijus gali patvinti aplinkinių namų rūsiai.

- Gyvename lenkėje. Kai stipriai palyja, Kaštonų gatvės kanalas būna beveik pilnas vandens. Jei nebus pratekėjimo, paskęsim visi, - pagalbos prašė į redakciją kreipusis jovariškė, Kosmonautų gatvės gyventoja Antanina Ambrozaitienė.

Anot jos, iš sovietinių laikų likęs melioracijos vamzdis - vienintelis jų išsigelbėjimas. Tik, pasak moters, vamzdį reikia išvalyti. Šis klausimas pavasarį buvo iškeltas Jovarų bendruomenės susirinkime. Trečiadienį surinkę parašus jovariškiai pagalbos kreipėsi į miesto seniūną Virginijų Žilių.

- Yra dar viena problema - kažkurioje vietoje į melioracijos tinklą iš privačių namų teka fekalijos, dėl ko neretai jaučiamas blogas kvapas, tačiau tai atskira tema, - sakė A.Ambrozaiteinė.

Vandentiekį ir nuotekų tinklus Jovarų gatvėje kloja UAB „Klaipėdos inžinerinių tinklų statyba“. Darbų užsakovė - UAB „Tauragės vandenys“. Apie šią problemą iš „Tauragės kurjerio“ sužinojęs šios bendrovės direktorius Rimantas Veisas pažadėjo nuvažiuoti į vietą ir viską išsiaiškinti.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras