Gedimų rasta už 100 000 litų(4)

2008-06-20 09:22

R.Malycho foto

Dėl šiluminių trasų bandymo UAB „Tauragės šilumos tinklai" nuo birželio 2 dienos nutraukė karšto vandens tiekimą visam miestui. Karštas vanduo gyventojus turi pasiekti šiandien, birželio 20-ąją.

 
 

Vakar „Tauragės kurjerio" kalbintas „Tauragės šilumos tinklų" direktorius Donatas Simaitis sakė, kad ir šiemet pavyko svarbiausius trasų bandymo ir remonto darbus baigti anksčiau, katilinė užkurta birželio 18-ąją. Apie tai pranešta visoms įstaigoms, eksploatuojančioms daugiabučius, - jos turi pasirūpinti, kad gyventojai vėl gautų karštą vandenį. Dar esą sunkumų dėl Žalgirių mikrorajono dviejų daugiabučių, bet tikimasi gedimus pašalinti per šios savaitės darbo dienas, remontininkai dirbs ir šeštadienį. Dviejų gedimų šalinimas užtruks ilgiau, nes trasos įrengtos privačioje žemėje, jos neperduotos šilumininkams. Dėl to karšto vandens dar turės palaukti kai kurių individualių namų gyventojai.

Šilumininkų vadovas teigė, kad trasų bandymų metu šiemet rasta daugiau vamzdžių trūkimų, išryškėjo nemažai 20-30 metų senumo broko. Kai kurios šildymo kameros buvo paliktos nesandarios, todėl trūko nuo drėgmės nukentėję vamzdžiai. Gedimino gatvėje iš UAB „Bacas" priklausančios kėglinės pastato nuotekos tekėjo į šildymo trasos kanalą.

- Šiemet beveik tiek pat teko šalinti gedimų, kaip ir pernai, bet jie buvo sunkesni, ilgiau teko dirbti juos šalinant. Ir dėl to, kad beveik viskas brango, šiemet per trasų bandymą atsiradusiems gedimams pašalinti išleisime maždaug 15-20 procentų daugiau lėšų, iš viso apie 100000 litų, - sakė D.Simaitis.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras