Seimo narius nori matyti ne tik prieš rinkimus(0)

2008-04-24 07:14

Baigiantis Seimo kadencijai, rinkėjai pastebi, kad parlamentarai į savo rinkimų teritorijas atvyksta dažniau. Gyventojų jau galima paklausti, ką, jų nuomone, Seimo nariai spėjo nuveikti per beveik ketverius metus. „Tauragės kurjeris“ klausė tauragiškių, ką jų labui nuveikė išrinktieji į Seimą.

Regina, tauragiškė darbininkė:

- Tauragėje rinktą Seimo narį Vaclovą Karbauskį matome per televiziją, o kartą teko ir susitikti. Tada padėjo vienu klausimu, patarė, kaip geriau išspręsti problemas. Tačiau didesnių darbų negaliu įvardyti, nežinau. Kiekvieną kartą dalyvauju rinkimuose, dalyvausiu ir ateinančiuose Seimo rinkimuose.

 

Sigita, tauragiškė namų šeimininkė:

- Nelabai turiu ką pasakyti apie mūsų Seimo nario nuveiktus darbus. Manau, kad Seimo nariai turėtų labiau rūpintis savo rinkėjų gerove, daugiau daryti gero žmonėms. Neteko su Vaclovu Karbauskiu bendrauti, kažkaip neprireikė.

 

Rimas, ūkininkas:

- Turbūt nieko gero nenuveikė, nes net tauragiškio Seimo nario pavardės nežinau. Jei būtų ką gero nuveikęs – atsiminčiau. Man atrodo, kad parlamentarai turėtų labiau rūpintis gyventojų, o ne savo gerove. Dabar tik savo kišenės žiūri. Jei sutikčiau kokį Seimo narį, pirmiausiai jo paklausčiau, kodėl pieno supirkimo kainos nukrito, o kuras pabrango. Ūkininkams gyvenimas pablogėjo nuo to. Jei Seimo nariai rūpintųsi savo rinkėjais, neleistų, kad taip nutiktų.

 

Algimantas, pensininkas iš Vilkyškių:

- Ši Seimo kadencija gyvenimo tikrai nepagerino. Kainos kyla, keliai pilni girtų vairuotojų, tvarkos valstybėje kaip nebuvo, taip ir nėra. O išrinktieji net nesivargina susitikti su rinkėjais ir papasakoti, ką gero jų labui nuveikė. Aš norėčiau, kad jie nevengtų, dažniau susitiktų su rinkėjais.

 

Kalbėjosi Gintaras Gražinskas

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras