Pervažą sutvarkė estai(1)

2008-04-22 12:44

Nuo penktadienio pervaža prie buvusio mėsos kombinato vėl atnaujintas automobilių eismas. Aplink sukti nebereikia, baigta jos rekonstrukcija.

Gatvės atkarpą, į kurią įsiterpia geležinkelio bėgiai, automobiliu nuo šiol galima įveikti beveik nė nepajutus, kad važiuojama per bėgius. Tarpai tarp bėgių iškloti specialia gumos danga. Prieš remontą pervaža buvo tik išasfaltuota. Tačiau asfalto danga buvo gerokai sugadinta – tarp bėgių nuolat atsirasdavo duobės, į paviršių jau išsikišdavo sutvirtinimo armatūra.

AB „Lietuvos geležinkeliai“ buvo paskelbusi geležinkelio pervažos remonto darbų konkursą, kurį laimėjo Estijoje registruota bendrovė „Volker Rail“. Darbininkai išmontavo ir pakeitė naujais dviejų geležinkelio linijų bėgių atkarpas. Taip pat buvo panaikinta bėgių atšaka, vedusi į buvusio mėsos kombinato teritoriją. Šios atšakos bėgiai, kirtę gatvę, buvo padengti asfaltu.

Visa rekonstrukcijai naudota technika buvo atgabenta iš Estijos. Rekonstrukciją Tauragėje baigę estų firmos darbininkai į namus negrįžo – jie geležinkelį dar remontuos kituose Lietuvos miestuose.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras