Šilumos tiekimas sutriko dėl katilo gedimo(2)

2007-10-26 14:27

Antradienį tauragiškiai pastebėjo, kad voniose atvėso „gyvatukai", radiatoriai, atsukus karšto vandens čiaupą iš jo teka vos drungnas vanduo. Trečiadienį  „Tauragės kurjeriui" pradėjo skųstis gyventojai, kad kai kur butuose radiatoriai visai šalti, o mokėti už šilumą vis tiek reikėsią.

Kas gi atsitiko, kad vos tik prasidėjus šildymo sezonui pablogėjo šilumos tiekimas, „Tauragės kurjeris" paklausė UAB „Tauragės šilumos tinklai" generalinį direktorių Donatą Simaitį. Jis gyventojų ir kitų šilumos vartotojų atsiprašė dėl patirtų nemalonumų. Sakė, kad šilumos tiekimas šiek tiek sutriko (visiškai jis nebuvo nutrūkęs) dėl katilo, kuris tik pernai buvo pastatytas, gedimo. Tokių gedimų pasitaiko nuolat, tačiau šilumos vartotojai to nepajunta, nes žiemą kūrenami du ar trys katilai. Šilumininkai jų turi penkis.

Kai lauke temperatūra teigiama, taupant lėšas kūrenamas vienas katilas. Kol buvo užkurtas kitas katilas, užtruko, nes tam reikia laiko. Trečiadienio vakarą vandens temperatūrą pavyko pakelti iki reikiamų parametrų.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras