Nori gyventi švariau – tvarkykis pats(0)

2007-10-18 12:52

Nenuvalyti miesto gatvių pakraščiai, nenušluoti šaligatviai rudenį pasidengia lapais ir dar labiau dėl netvarkos rėžia akį. Į „Tauragės kurjerio" redakciją paskambinusi Vytauto gatvėje gyventi neįgali aštuoniasdešimt metų perkopusi tauragiškė teiravosi, kas atsakingas už miesto šaligatvių tvarkymą, kodėl ji pati turi šluoti šaligatvį.

- Vienoje rankoje lazda, kitoje - šluota, ir tvarkau. Manau, kad miesto valymo darbams skiriama pinigų, o jei nėra kam dirbti, tai tegul tuos pinigus pasidalija su manimi, - kalbėjo į redakciją paskambinusi moteris.  

„Kodėl turime dirbti tai, kas mums nepriklauso - šluoti šaligatvius, kuopti gatvių pakraščius, žiemą kasti sniegą? Jei patys gyventojai netvarkytume, mieste būtų didelė netvarka. Laukti, kol tuo pasirūpins miesto seniūnija, beprasmiška. Be to, gėda  nuo kaimynų, praeivių. O valdininkai tuo naudojasi",- redakcijai ne kartą skundėsi J.Tumo-Vaižganto gatvės gyventojai.

- Jau keletą metų privačių valdų savininkai nėra įpareigoti tvarkyti šaligatvių, gatvių pakraščių. Niekas prievarta neverčia tvarkytis. Jei žmonės nori gyventi švariau, tai ir tvarkosi. Miestas didelis ir tokios komandos, kuri kasdien viską sutvarkytų, nėra. Pagal Viešųjų darbų programą miestą švarina dešimt žmonių, kai kur tvarkosi „Dunokai". Mūsų žmonės nurenka šiukšles, o lapų, kurių kol kas nėra labai daug, nelaikome šiukšlėmis. Gyventojų į krūvą sušluotus lapus nuvežame. Jei šaligatviai būtų geri, jiems tvarkyti būtų galima panaudoti techniką, tačiau taip nėra. Mes irgi norime ir stengiamės, kad miestas būtų švaresnis. Tvarkomės, kiek galime, - sakė Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius.

Seniūnas neslėpė, kad dėl netvarkos mieste taip pat sulaukia nemažai skambučių ir pačių gyventojų.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras